20%
20%

Devynetas tamsos nešėjų

Neringa Vaitkutė

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 5)

SKU: 000000000002166148, EAN kodas: 9786094413452, ISBN kodas: 9786094413452, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 280, Leidimo metai: 2016-01-01, Formatas: 22,6x16,6x2,7, Knygyne: 12.39, Leidykla: Nieko rimto UAB

Ypatinga kaina 9,91 € Knygyne 12,39 €

Sutaupote 2,48 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Jorė Amarilė galėtų būti paprasta impulsyvi paauglė, tačiau jai paklūsta tamsa, o įgyti nepažįstamų žmonių pasitikėjimą nereikia jokių pastangų. Ir dar tie keisti septynių vaikų balsai galvoje... Turbūt ne veltui Komitetas stengiasi ją sugauti ir panaudoti Jorės galias savo užmačioms. Tačiau drąsi mergina turi ne tik puikių bendražygių, bet ir didelių užmojų. Pirmiausia – sužlugdyti Komitetą ir išgelbėti visus nekaltuosius, kuriuos ši organizacija nuskriaudė. O jei tuo pačiu pavyks įminti ir savo keistųjų galių paslaptį – tuo geriau.
Tai trečioji, paskutinė Neringos Vaitkutės trilogijos apie tamsos nešėjus knyga, kurioje atskleidžiamos Ovariono miesto paslaptys ir išaiškėja tikroji Jorės Amarilės istorija.

Trilogiją sudaro:
Tamsa, kuri prabudo
Miestas be padangės
Devynetas tamsos nešėjųO dabar paklausyk manęs, klausyk įdėmiai. Užkerėjau tave visiems laikams. Tai padės tau rasti tuos, kurie tave priims ir pamils tokią, kokia esi. Jie ilgėsis tavęs dar nepažinę. Tu ilgėsiesi jų, kol sutiksi. Tik tada, kai ilgesys nuslops, suprasi pagaliau esanti namie.


Jorė Amarilė ir jos bendražygiai sėkmingai paspruko iš dieną naktį stebimo Ovariono, tačiau paslaptys ir pavojai toli gražu nesibaigia. Ar pavyks išsisukti nuo persekiotojų? Ar galima pasitikėti tais, kuriuos sutinki pakeliui? O kas ta kartu keliaujanti mergaitė, kurios galios tokios pat, kaip Jorės Amarilės? Ko ji nori? Ir iš kur tas gebėjimas valdyti tamsą?
Galbūt ne visi tai žino, tačiau pasaulio likimas sprendžiasi dabar.

Nereikėjo tau jos pažadinti, nereikėjo išleisti tamsos iš narvelio. Išleidai, o ji tave prarijo.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  tobula knyga
 2. 100%
  Šios knygos buvo kažkas tobulo. Man iki dabar šios trys knygų serijos yra įstrigusios į galvą. Nežinau man čia buvo kažkas nerealaus, nes jos taip įtraukdavo, kad per naktis skaidydavau, akių nesumerkdama.
 3. 100%
  įtraukianti, klausimus kelianti ir į juos atsakanti knyga. Keistokas antros dalies vieno istorijos vingrio paaiškinimas, kažkaip norėjosi daugiau iš tos dalies, kuri privertė pratęsti skaitymą.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...