25%
25%
Nauja
Nauja

Devyniasdešimtųjų vaikai tampa tėvais

Veronika Urbonaitė-Barkauskienė

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimas 1)

SKU: 000000000002183326, EAN kodas: 9786098232134, ISBN kodas: 9786098232134, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 126, Leidimo metai: 2020-02-17, Formatas: 21x15x1, Knygyne: 23.99, Leidykla: Dvi Tylos, UAB

Ypatinga kaina 17,98 € Knygyne 23,99 €

Sutaupote 6,01 € (25%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Devyniasdešimtųjų vaikai tampa tėvais

Devyniasdešimtųjų vaikai – tai lietuviškoji „tūkstantmečio karta“, gimusi per paskutinius du praėjusio amžiaus dešimtmečius. Tie iš jų, kurie tampa tėvais, šį virsmą patiria kiek kitaip nei ankstesnės kartos: su kur kas daugiau informacijos, technologijų, dramos. Motinystė ir tėvystė interneto amžiuje turi savo kainą, kurią devyniasdešimtųjų vaikai moka nesibaigiančiais ieškojimais ir nustebimais. Maža to, susilaukus vaikų galvose atgyja laukinis vaikystės ar paauglystės dešimtmetis. Atradus save jau priaugtuose tėvų batuose, gerokai pasikeičia perspektyva. Nuslenka vaikiška devyniasdešimtųjų romantika ir pasirodo, iš kur ateina šiandieninių tėvų galios ir silpnybės.
Apie knygos autorę:
Veronika Urbonaitė-Barkauskienė yra miesto sociologė, tinklaraščio „Pterodaktilis“ autorė ir trijų vaikų mama. Darbo metu ji tyrinėja nelegalius miesto užrašus (arba graffiti), kitu laiku – rašo apie „tūkstantmečio kartą“ gerokai iš vėžių išmušantį tapsmo tėvais procesą. Savo tinklaraščio pasakojimuose, straipsniuose spaudoje ir knygoje „Devyniasdešimtųjų vaikai tampa tėvais“ ji apmąsto šių dienų tėvystės dramas, kylančias iš lūkesčių viename kūne suderinti (per) daug skirtingų „aš“, ir vingiuotą kelią pusiausvyros link.

Autorė: Veronika Urbonaitė-Barkauskienė
Redaktorė: Jurgita Jačėnaitė
Iliustratorė: Ūla Šveikauskaitė
Dizainerė: Eglė Marija Ažubalytė
Išleido: “Dvi Tylos”
Spausdino: “Balto Print”

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 80%
    labai panasus stilius i rykstaites "pirmakart mama", gal del to nepadare tokio didelio ispudzio, kad kazka panasaus jau buvau skaiciusi. bet buvo geru vietu, kur isigilinus ir asara nubraukt norejosi, ir sypsena isspaust :)
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...