40%
40%

Didelis melas mažame mieste

ISBN kodas: 9786090147733, EAN kodas: 9786090147733

BIG LIES IN A SMALL TOWN

Diane Chamberlain

Vertinimas nėra galimas:
86% of 100
(įvertinimai 11)

ISBN kodas: 9786090147733, EAN kodas: 9786090147733, SKU: 000000000001112376, Puslapių skaičius: 464, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-09-27, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21,3x14,3x3,3, Knygyne: 19.49, Vertėjas: Ieva Venskevičiūtė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
11,69 €
Knygyne
19,49 €

Sutaupote 7,80 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

    2018 m. Šiaurės Karolina. Morgan Kristofer vos dvidešimt vieni, o jos ir taip nelengvas gyvenimas per akimirką virsta visai nepakeliamu: prisiėmusi kaltę už nusikaltimą, kurio nepadarė, ji nubaudžiama trejus metus kalėti ir jos svajonė tapti menininke nustumiama į antrą planą. Tačiau po metų Morgan sulaukia paslaptingos lankytojos ir jos siūlymo – jei Morgan sutiks restauruoti seną,  miestelio paštui kurtą freską, ji atgaus laisvę. Apie restauravimą Morgan ničnieko nenutuokia, tačiau kalėjime pasilikti taip pat nebegali, todėl sutinka. Ji tikėjosi, kad darbas bus išties sunkus, tačiau negalėjo žinoti, kad po freską dengiančiu storu nešvarumų sluoksniu ras kraupų pasakojimą apie beprotybę, smurtą ir miestelio sąmokslą bet kuria kaina saugoti paslaptis.

    1940 m. Šiaurės Karolina. Iš Naujojo Džersio kilusi dailininkė Ana Deil laimi nacionalinį konkursą – ji tapys freską Identono, Šiaurės Karolinos miestelio, paštui. Vos dvidešimt dvejų ir šiame pasaulyje jau vienui viena, Ana nedvejodama imasi malonaus, o dar ir pelningo darbo. Ji pasineria į miestelio gyvenimą, tikėdamasi kuo geriau jį pavaizduoti savo freskoje, ir net nenutuokia, kaip giliai čia įsišakniję išankstiniai nusistatymai, kad už uždarų durų čia slypi gausybė paslapčių, o nepritampantiems tenka skaudžiai sumokėti.

Kas nutiko Anai Deil? Galbūt užuominos slypi senoje, smarkiai apdraskytoje freskoje? Ar Morgan pavyks įveikti savo demonus ir išsiaiškinti, kas slepiasi po storais melo sluoksniais?

 

Knygoje Diane Chamberlain meistriškai suderina asmeninę dramą, detektyvą, žavintį meno pasaulio paslaptingumą ir tokias aktualias temas kaip alkoholizmas, rasių problemos ir moterų emancipacija.

 

    „Tai romanas apie meną ir paslaptis, jis įtraukia skaitytoją nuo pirmų puslapių ir palengva veda prie šokiruojančios pabaigos.“ People Magazine, Best New Books

    „Įtraukiantis, faktinės informacijos nestokojantis ir susimąstyti verčiantis meninis detektyvas.“ Kirkus Reviews

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 11)
TOP komentarai
 1. 100%
  Neįtikėtinai gera istorija, netradicine dailės ir meno tema. Jaunutė tapytoja Ana laimi konkursą nutapyti freską vieno miestelio pašto sienai. Ji atvyksta į miestelį ir supranta, kad yra nelaukiama vietinių gyventojų. Juk ne ji turėtų tapyti freską, o vietinis proteguojamas dailininkas. Ir taip klostosi Anos istorija, kurios gija pametama iki pat knygos pabaigos. Po daugybės dešimtmečių šią nebaigtą freską pagal vieno garsaus juodaodžio dailininko testamentą patikima restauruoti jaunai merginai Morgan, nepatyrusiai tėvų meilės, bet turinčiai daug šilumos savo viduje. Jai į pagalbą stoja Oliveris. Morgan - toks žmogus, kuris krūpčioja, jei tenka pridaužti musę, kuris išneša vorus į lauką, užuot juos sutrynęs. Bet ji patenka į kalėjimą, dėl avarijoje sužalotos Emilės. Morgan gimimas - tėvų, gerai funkcionuojančių alkocholikų, klaida. O Anos freskoje gerai matomas Identonas su visais siaubo elementais. Gražuolė ir pabaisa viename.
 2. 100%
  Labai gera knyga. Nors iš pradžių ne itin įtraukė, vėliau labai labai sudomino. Nenuspėjama pabaiga.
 3. 100%
  Labai patinka šios autorės knygos, šita taip pat nenuvylė.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...