20%
20%

Didi drąsa. Kaip sprendimas būti pažeidžiamu keičia mūsų gyvenimą.

DARING GREATLY: HOW THE COURAGE TO BE VULNERABLE TRANSFORMS THE WAY WE LIVE

Dr. Brene Brown

Vertinimas nėra galimas:
60% of 100
(įvertinimai 5)

SKU: 000000000002156163, EAN kodas: 9786094380082, ISBN kodas: 9786094380082, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 216, Leidimo metai: 2014-01-01, Formatas: 20,9x14,7x1,8, Knygyne: 13.95, Leidykla: Žmogaus studijų centras, UAB , Vertėjas: Rūta Ignatė

Ypatinga kaina 11,16 € Knygyne 13,95 €

Sutaupote 2,79 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Kiekvieną dieną susiduriame su nežinomybe, rizika ir emociniu pažeidžiamumu – to neišvengsime, tačiau tik nuo mūsų priklauso kuriuo – drąsos ar vengimo – keliu eisime. Bijodami būti įskaudinti, nuvilti, pažeminti ar atstumti užsidedame šarvus, tikėdamiesi, kad jie mus apsaugos ir padės tapti stipresniems. Tačiau tai tik dar labiau mus atitolina nuo to, kokie norime būti, nes patys pabėgame iš situacijų, kuriose galime užaugti. Energiją eikvojame bandydami išvengti rizikos, neigiamos patirties ir skausmo. Taip prarandame galimybę gyventi iš visos širdies, būti tikri, atrasti ryšį su kitais žmonėmis ir savo talentus.


    Leidimas sau būti pažeidžiamam nėra silpnybė. Atvirkščiai – tai prasmingų žmogaus išgyvenimų šerdis. Šioje knygoje autorė sugriauna visus mitus apie pažeidžiamumą, parodydama visai kitą – teigiamą – jo veidą. Dvyliką metų pažeidžiamumą tyrusi Brene Brown aprašo jo svarbą asmenybės augimui ir ragina visus gyventi tikrą, visavertį gyvenimą be kaukių ir apsimestinės stiprybės. Ši knyga skirta žmonėms, neabejingiems savo gyvenimui – norintiems rasti savo tikrąjį „aš“, užauginti laimingus vaikus, tapti empatiškiems, drąsiems, atspariems gėdai, išsivaduoti iš primestų normų, siekiantiems artimesnių santykių, ieškantiems kūrybos ir efektyvios lyderystės. Neabejojame – ji pakeis jūsų gyvenimą.


     Dr. Brene Brown yra tyrėja ir Hiustono universiteto dėstytoja, kelių bestselerių autorė. Ši knyga 2012 m. atsidūrė pirmoje vietoje tarp „ The New York Times“ bestselerių ir iki šiol skina pardavimų rekordus. Jos pasakyta kalba apie pažeidžiamumo galią atsidūrė visų laikų žiūrimiausių „TED“ pranešimų dešimtuke – jis peržiūrėtas daugiau nei 13 milijonų kartų ir išverstas į 44 kalbas.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki knyga.
 2. 60%
  Verta paskaityti ir po to motyvuotis "didžiai išdrįsti". Lengvai skaitoma knyga.
 3. 20%
  Skaiciau, nes jos reikejo kursiniam darbui. Labai sunkiai skaitese. Mintis: reikia buti drasaiam ir nejausti gedos ir prisipazinti pasauliui savo silpnybes ir problemas. Ir apie tai 200 puslapiu. Vos iveikiau
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...