ŽEMA KAINA
-10% su kodu: SUTAUPAU

Diena, kai išmokau gyventi

ISBN kodas: 9786090122006, EAN kodas: 9786090122006

Le jour où j'ai appris à vivre

Laurent Gounelle

Vertinimas nėra galimas:
86% of 100
(įvertinimai 124)

EAN kodas: 9786090122006, ISBN kodas: 9786090122006, SKU: 000000000001110278, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Puslapių skaičius: 216, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Prancūzų, Leidimo metai: 2016-02-19, Formatas: 23,5x14,3x2, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Lina Perkauskytė

Ypatinga kaina
6,35 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Bestselerių „Dievas visada keliauja incognito“ ir „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“ autorius kviečia į dar vieną įkvepiančią savęs pažinimo ir gyvenimo prasmės paieškų kelionę. 

Trisdešimt šešerių Džonatano gyvenimas panašus į daugelio šiuolaikinių žmonių, mėginančių neatsilikti nuo pašėlusio gyvenimo tempo: noras tapti geriausiu ir nesibaigiantys reikalai, pašliję santykiai su mylima moterimi ir nesugebėjimas atsipalaiduoti net dievinamos dukrelės draugijoje. Jaunas vyras jaučia, kad jo gyvenimas jam tarsi nebepriklauso ir niekas nebeteikia džiaugsmo. Jis bėga nuo šių minčių dar labiau panirdamas į darbus. Visi taip gyvena, ramina save. Kol vieną saulėtą sekmadienio rytą netikėti atsitiktinai sutiktos čigonės žodžiai viską apverčia aukštyn kojomis. Džonatanas supranta – nuo šios akimirkos viskas bus kitaip. Jis jau nebeišvengs klausimų: kokia prasmė šitaip gyventi? Kur link tai veda? Ir išsigelbėti galės tik visiškai pakeitęs savo gyvenimą. Taip Džonatanas ryžtasi didžiausiam gyvenimo nuotykiui: viską metęs leidžiasi į savęs pažinimo kelionę. Jo laukia ilgas kelias, o sutikti žmonės ir atrastos tiesos padės naujai įvertinti gyvenimą ir tai, kas jam, kaip ir bet kuriam kitam žmogui, yra svarbiausia.

Ši nepaprasta istorija, parašyta remiantis filosofų ir geriausių šiuolaikinių psichologų bei mokslininkų įžvalgomis, paskatins susimąstyti apie gyvenimą, santykius su žmonėmis ir suteiks kasdienybei naujų spalvų.

Norėjau parašyti knygą, kuri įkvėptų jau šiandien pradėti gyventi taip, kaip trokštame iš tikrųjų, kad būtume visiškai patenkinti savo gyvenimu ir džiaugsmingai išnaudotume kiekvieną jo akimirką.

Laurent Gounelle

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 124)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knyga apie tai, kaip reikia branginti kiekvieną gyvenimo dieną, santykius, rutiną.
 2. 100%
  Puiki knyga, kuri padeda skaitytojui performuoti savo gyvenimą, sustiprina pasitikėjimą savimi. Ypač gerai ją perskaityti prieš įvairius gyvenimo pokyčius.
 3. 100%
  Lengvai skaitosi, daug patarimų apmąstymui. Labai labai patiko, tikrai viena geresnių skaitytų knygų. Lengvos formos skaitinys su pamokymais ir patarimais apie gyvenimą.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...