18%
18%
TOP
TOP

Diena, kai išmokau gyventi

Le jour où j'ai appris à vivre

Laurent Gounelle

Vertinimas nėra galimas:
86% of 100
(įvertinimai 117)

ISBN kodas: 9786090122006, EAN kodas: 9786090122006, SKU: 000000000001110278, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Prancūzų, Puslapių skaičius: 216, Leidimo metai: 2016-02-19, Formatas: 23,5x14,3x2, Knygyne: 10.59, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Lina Perkauskytė

Ypatinga kaina 8,68 € Knygyne 10,59 €

Sutaupote 1,91 € (18%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Bestselerių „Dievas visada keliauja incognito“ ir „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“ autorius kviečia į dar vieną įkvepiančią savęs pažinimo ir gyvenimo prasmės paieškų kelionę. 

Trisdešimt šešerių Džonatano gyvenimas panašus į daugelio šiuolaikinių žmonių, mėginančių neatsilikti nuo pašėlusio gyvenimo tempo: noras tapti geriausiu ir nesibaigiantys reikalai, pašliję santykiai su mylima moterimi ir nesugebėjimas atsipalaiduoti net dievinamos dukrelės draugijoje. Jaunas vyras jaučia, kad jo gyvenimas jam tarsi nebepriklauso ir niekas nebeteikia džiaugsmo. Jis bėga nuo šių minčių dar labiau panirdamas į darbus. Visi taip gyvena, ramina save. Kol vieną saulėtą sekmadienio rytą netikėti atsitiktinai sutiktos čigonės žodžiai viską apverčia aukštyn kojomis. Džonatanas supranta – nuo šios akimirkos viskas bus kitaip. Jis jau nebeišvengs klausimų: kokia prasmė šitaip gyventi? Kur link tai veda? Ir išsigelbėti galės tik visiškai pakeitęs savo gyvenimą. Taip Džonatanas ryžtasi didžiausiam gyvenimo nuotykiui: viską metęs leidžiasi į savęs pažinimo kelionę. Jo laukia ilgas kelias, o sutikti žmonės ir atrastos tiesos padės naujai įvertinti gyvenimą ir tai, kas jam, kaip ir bet kuriam kitam žmogui, yra svarbiausia.

Ši nepaprasta istorija, parašyta remiantis filosofų ir geriausių šiuolaikinių psichologų bei mokslininkų įžvalgomis, paskatins susimąstyti apie gyvenimą, santykius su žmonėmis ir suteiks kasdienybei naujų spalvų.

Norėjau parašyti knygą, kuri įkvėptų jau šiandien pradėti gyventi taip, kaip trokštame iš tikrųjų, kad būtume visiškai patenkinti savo gyvenimu ir džiaugsmingai išnaudotume kiekvieną jo akimirką.

Laurent Gounelle

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 117)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai įdomi knyga, priverčianti susimąstyti.
 2. 100%
  Verta perskaityti šią knygą, nes daug pozityvo ir įkvėpimo.
 3. 100%
  Nuostabi knyga. Priverčia susimąstyt apie tai kaip maži, kartais atrodo nereikšmingi, bet elementariai gražūs gestai aplinkiniams praturtina tavo esybę. Pažadu dažniau elgtis taip, kaip knygos herojus.
  Ši knyga ne tik praplečia pasaulėžiūrą, bet ir supažindina su idomiais faktais. Rekomenduoju 110%. Suvalgiau per pusantros dienos.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...