GERA KAINA

Dievas ant Harlėjaus

ISBN kodas: 9789955678465, EAN kodas: 9789955678465

Joan Brady

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 4)

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002121267, ISBN kodas: 9789955678465, EAN kodas: 9789955678465, Puslapių skaičius: 109, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Leidimo metai: 2009-01-01, Formatas: 21x14x1, Leidykla: Luceo, Leidykla, UAB

Ypatinga kaina
2,12 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Tai nuoširdus pasakojimas apie vieną nepaprastą vienišos moters gyvenimo įvykį, kuris visam laikui pakeitė jos gyvenimą. Kristina Mur, trisdešimt septynerių metų medicinos sesuo, išgyveno didžiulę asmeninę krizę: ją paliko mylimas vyras, jai nesisekė profesinis gyvenimas, ji galų gale priaugo svorio... Tačiau ji net nenutuokė, kaip stebuklingai tuojau pat pasikeis jos gyvenimas... Knygoje pasakojama nuostabi Kristinos kelionė. Kristina išlaisvina savo dvasią ir išmoksta branginti gyvenimo akimirkas. O paskui ji sužino šešias nuostabias taisykles, kurios jai padeda patirti nepaprastą ramybę. Pirkdami knygą, kartu gausite R. Sharmos knygos „Vienuolis, kuris pardavė Ferarį" mp3 diską.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knygoje nieko naujo nesužinojau. Visgi kartais gerai ir jau žinomas tiesas pasikartoti. Man pasirodė prasminga knyga.
 2. 100%
  Nuostabi knyga.
  1. Nestatyk sienų, nes jos yra pavojingos. Mokykis jas peržengti.
  2. Gyvenk šioje akimirkoje, nes kiekviena akimirka yra brangi. Ir tenenueina ji veltui.
  3. Pirmiausia pasirūpink savimi.
  4. Nugalėk savo ego. Būk savimi. Ir stebėk, kas ims vykti.
  5. Viskas ir visada yra įmanona.
  6. Palaikyk visatos tėkmę ir kilniai priimk visa tai, kas tau duodama.
 3. 60%
  Kartais tos plonytės knygelės yra labai labai gerai. :) Kai yra daug darbų arba užpuola "neskaitadieniai", tokios knygelės yra tas išsigelbėjimas, kurio taip reikia. Šį kartą ir aš skaičiau tokią knygą, visaaai plonytę, tik 109 puslapiai, taigi du vakarai su ja, du tikrai neblogi ir net galėčiau sakyti puikus vakarai. Kaip ir pats pavadinimas sako, knygos tematika visai kitokia negu man įprasta. Bent jau neįprasta bloge, o šiaip karts nuo karto aš mėgstu ir net galėčiau sakyti privalau paskaityti kažką tokio, kas man visada siejasi su "skaitiniais sielai". Kodėl sielai? Skaitydama apie Dievą aš jaučiu kaip skaito mano širdis, kaip mano protas bando suprasti visą tai, kas parašyta, kaip aš šiek tiek ūgteliu savyje ir be galo noriu keisti savo mąstymą. Viena iš tokių skaitytų knygų yra "Trobelė", kurią labai rekomenduoju, ji buvo lyg raktas nuo užrakintų durų, kai buvau dar visai paaugliukė, o aš labai džiaugiuosi, kad atrakinau tas duris.

  O jei kalbėsiu šiek tiek aiškiau ir visiems suprantama kalba, tai apie pačią knygą...Pagrindinė veikėja Kristina yra moteris pasimetusi gyvenime (kaip turbūt daugelis iš mūsų, tame tarpe ir aš). Ją lydi praeities nuoskaudos, labai trokštama laiminga ateitis, ji pasimetusi ir jai reikia pagalbos. Ir ji sutinka labai žavinga, labai nuo kitų išsiskirianti vyrą, kuris sako, kad yra Dievas ir kad jis nori ją išmokyti, kaip iš tiesų reiktų gyventi. Šita dalis turbūt labai daug kam pradeda kelti abejonių. Dievas? Nu laba diena.. Taip, toks akivaizdus Dievo apsireiškimas visada atrodo mažų mažiausiai keistas, bet aš skaitydama tokias knygas niekada nesureikšminu to, o stengiuosi žiūrėti ne į pačius veikėjus, o į knygos esmę ir žinutę perduodama skaitytojui. O tos žinutės, kurias išgirdau buvo tokios taiklios ir taip puikiai tiko man. Aišku, knyga nepasakys nieko naujo, nes visus šiuos dalykus mes patys laikom užslėpę savo pasąmonėje ir kuo puikiausiai žinom, tačiau skaitant tos paslėptos mintys lyg ištraukiamos ir akivaizdžiai parodomos, dėl to taip ir sukrečia.

  Aš esu tipiška Kristina, gyvenu praeitimi, laukiu nuostabios ateities ir pamirštu džiaugtis tuo, ką turiu, aš ne taip dažnai, kaip galėčiau, atkreipiu dėmesį į mažus dalykus ir pasidžiaugiu jais. Aš esu egoistiška ir nemyliu savęs taip, kaip turėčiau. Ech..nelengva pripažinti :D bet daug geriau. Todėl knyga labai rekomenduoju ieškantiems savęs, norintiems kažko kitokio, ieškantiems motyvacijos ir norintiems keisti savo gyvenimą. Vienintelis knygos minusas, kad ji man buvo per trumpa, per daug greit viskas rutuliavosi ir manau ilgesnė knyga būtų padėjusi dar geriau įsiklausyti skaitytojui į save.

  6 įsakymai, kurie buvo skirti Kristinai, bet jie labai puikiai tinka kiekvienam:
  1. Nestatyk sienų, nes jos yra pavojingos. Mokykis jas peržengti.
  2. Gyvenk šioje akimirkoje, nes kiekviena akimirka yra brangi. Ir tenenueina ji veltui.
  3. Pirmiausia pasirūpink savimi,
  4. Nugalėk savo ego. Būk savimi. Ir stebėk, kas ims vykti.
  5. Viskas ir visada yra įmanoma.
  6. Palaikyk visatos tėkmę ir kilniai priimk visa tai, kad tau duodama.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...