20%
20%
TOP
TOP

Dievas visada keliauja incognito

Dieu voyage toujours incognito

Laurent Gounelle

Vertinimas nėra galimas:
89% of 100
(įvertinimai 359)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090104682, ISBN kodas: 9786090104682, SKU: 000000000001108962, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 360, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Prancūzų, Leidimo metai: 2012-06-22, Formatas: 24,2x15,1x3,2, Knygyne: 14.79, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Lina Perkauskytė

Ypatinga kaina 11,84 €
Knygyne 14,79 €

Sutaupote 2,95 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Knygoje pasakojama istorija panardina į svaigią Paryžiaus vasaros atmosferą ir kviečia susimąstyti: kas gali paskatinti mus įveikti savo baimes, susikaustymą bei įpročius ir, kai gyvenimas nebeteikia džiaugsmo, priversti išsukti iš įprasto kelio?

Įsivaizduokite – nepažįstamas žmogus išgelbsti jums gyvybę mainais už pasižadėjimą daryti viską, ko tik jis pareikalaus... jūsų paties labui. Priremtas prie sienos sutinkate ir atsiduriate keistoje padėtyje: regis, viskas ima slysti iš rankų... Jūsų gyvenimas – nebe jūsų valioje, tačiau daugeliu atžvilgių gerokai įdomesnis nei anksčiau! Vis dėlto pamažu apninka abejonės: ko iš tikrųjų siekia tas žmogus, kuris kišasi į jūsų gyvenimą? Kas jis toks? Ir kas tie paslaptingi jo aplinkos žmonės?

 

Tikiuosi, kad mano knygos ras savo skaitytoją. Rašydamas siekiau perteikti savo patirtį bei žinias, gautas iš neurologijos specialistų ir išminčių, kuriuos sutikau keliaudamas. Jie man daug davė: negalėjau viso to pasilikti vien sau.

Aš nieko neišgalvojau ir neketinu pateikti naujo, genialaus laimės recepto. Tik noriu padėti skaitytojams suvokti, kokios iš tikrųjų vertingos yra paprastos tiesos, kurias kažkodėl dažniausiai pamirštame. Kviečiu į daug ką pažvelgti kitaip.

Laurent Gounelle 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 359)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai puiki knyga, verčianti permąstyti savo gyvenimo kelią, pamokanti kaip priimti įvairius gyvenimo skirtus iššūkius.
 2. 100%
  Tai antroji šio autoriaus knyga, kurią perskaičiau. Labai patiko. Patiko siužetas, intriga, o ypač sužavėjo kūrinio pabaiga, stipri ir netikėta. O kiek čia minčių, kurios primena tau žinomas tiesas ar verčia susimąstyti, vis grįžti mintimis prie to,ką perskaitei. Nežinojau, kad Einšteinas sakė, kad atsitiktinumas - tai Dievas, keliaujantis inkognito. „Kad bendraujant tikrai įvyktų stebuklas, reikia leisti sau mylėti kitą žmogų.[...]Mylėti kitą žmogų. Žinoma, tai ir yra raktas. Visų - tiek draugystės, tiek darbo - santykių raktas.“ „Žmogus tampa laimingas keisdamasis pats, o ne keisdamas savo aplinką“.„Kartais svarbiausi dalykai būna sunkiausiai pastebimi“... ir kt. Tikrai verta perskaityti šią knygą.
 3. 100%
  Vercianti susimastyti apie gyvenima, vertybes, stiprybe, baime ir kaip iveikti gyvenimo isukius
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...