30%
30%

Dingusi sesuo

The Missing Sister

Dinah Jefferies

Vertinimas nėra galimas:
85% of 100
(įvertinimai 4)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094792304, ISBN kodas: 9786094792304, SKU: 000000000002181453, Puslapių skaičius: 336, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-08-13, Formatas: 21x14,5x3,3, Knygyne: 16.99, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Inga Stančikaitė

Ypatinga kaina 11,86 € Knygyne 16,99 €

Sutaupote 5,13 € (30%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Šeimą sukrėtęs pagrobimas. Dukra, bet kokia kaina siekianti sužinoti tiesą.

Belė Haton visą gyvenimą augo manydama esanti vienturtė dukra. Tačiau tėvui mirus, tvarkydama jo milžinišką biblioteką, vienoje iš dulkėtų knygų Belė randa senų dienraščio iškarpų, kuriose pasakojama iki šiol negirdėta jos tėvų istorija: tolimojoje Birmoje, tiesiai iš aukštuomenės poros pono ir ponios Hatonų sodo, pagrobta vos trijų savaičių sulaukusi naujagimė Elvira. Vyresnioji Belės sesuo.
Negalėdama nuvyti kankinančių dvejonių ir minčių apie paslaptingus praeities įvykius, Belė leidžiasi į prarastos sesers paieškas aukso blizgesiu užlietoje egzotiškoje Birmoje. Gal dar ne viskas prarasta, gal dar pavyks surasti Elvirą?

Tačiau kelionėje užsibrėžto tikslo link Belės Haton laukia daugybė išbandymų: galvą apsukanti meilė, apkalbos, paieškas sustabdyti mėginantys nepažįstamųjų grasinimai ir skaudžios išdavystės tų, kuriais pasitikėti ji norėtų labiausiai. Bet Belė stipri, o jos ryžtas surasti dingusią seserį nepalaužiamas.

„Nuostabu, kaip Dinah Jefferies tikroviškai perteikia tolimų egzotiškų šalių dvasią! Jautiesi, lyg pats būtum grįžęs į svaigias ir neramias XX a. 4-ojo dešimtmečio Birmos gatves.“
Kate Riordan

Dinah Jefferies (Dina Džefris, g. 1948) gimė ir pirmuosius gyvenimo metus praleido Malaizijoje. Baigė studijas Anglijoje, vėliau Toskanoje dirbo grafienės vaikų aukle. Rašyti pradėjo po skaudžios netekties: žuvus keturiolikmečiam sūnui, stiprius išgyvenimus perkėlė į kūrybą. Dingusi sesuo – jau šeštas lietuviškai pasirodantis knygos „Arbatos plantatoriaus žmona“ autorės kūrinys.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Patiko. Ir itampos ir paslapties yra. Lengvai skaitesi
 2. 80%
  Nors pradžia suintrigavo, bet toliau visa knyga - lyg viena linija: perskaičiau, kaip ir visas kitas autorės knygas, bet kitiems pradėti pažintį su autore nuo šios knygos nerekomenduočiau :)
 3. 80%
  Veiksmas vyksta egzotiškoje Birmoje, yra puikių gamtos vaizdų, istorinių faktų. Belė, sužinojusi po tėvo mirties apie tai, kad turėjo seserį ir niekas jai to nepasakė, pati ryžtasi jos ieškoti. Laive susipažįsta su Glorija, vėliau jos broliu Edvardu, žurnalistu Oliveriu ir kitais.Kur melas, o kur tiesa, kuo galima pasitikėti, o kuo ne, kodėl gauna grasinančius laiškus, trukdo ieškoti sesers? Po sunkių išgyvenimų, padedant Oliveriui, atsiveria visa tiesa. Kartais žmonių žiaurumas beribis. Ypač jaudina Dianos išgyvenimai, jos kova su liga, tragiškas likimas. Bet pabaiga laiminga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...