25%
25%
Nauja
Nauja

Dingusi sesuo. Meropės istorija

ISBN kodas: 9786094665738, EAN kodas: 9786094665738

The missing sister

Lucinda Riley

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

ISBN kodas: 9786094665738, EAN kodas: 9786094665738, SKU: 000000000002186772, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-05-13, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 752, Formatas: 22,1x14,7x6,2, Knygyne: 22.99, Vertėjas: Viktorija Uzėlaitė, Leidykla: Tyto alba UAB

Ypatinga kaina 17,24 € Knygyne 22,99 €

Sutaupote 5,75 € (25%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Mes visos pavadintos pagal Plejadžių žvaigždyną, tik visą laiką trūko jauniausios – Meropės. Legendose apie Septynias Seseris viena sesuo irgi dingsta, ar ne?

LUCINDA RILEY (Liusinda Raili) gimė Airijoje. Pirmą savo knygą ji parašė būdama dvidešimt ketverių metų, baigusi ankstyvą karjerą kine, teatre ir televizijoje. Jos knygos išverstos į 37 kalbas, visame pasaulyje jų parduota daugiau nei 20 milijonų egzempliorių, jos nuolat yra Sunday Times ir New York Times bestselerių sąrašuose. Šiuo metu ji rašo „Septynių seserų“ ciklą, pasakojantį įvaikintų seserų istorijas ir paremtą mitu apie garsųjį Plejadžių žvaigždyną. Kiekviena šio ciklo knyga tampa bestseleriu visame pasaulyje. Holivudo kompanija ruošiasi pagal šį ciklą kurti serialą.

„Dingusi sesuo“ – knyga apie septintąją seserį. Plejadžių žvaigždyną sudaro septynios žvaigždės, tačiau Šveicarijoje užaugo tik šešios įvaikintos seserys. Šeimos advokatui pranešus, kad galbūt Naujojoje Zelandijoje atsirado septintoji sesuo, Australijoje gyvenanti Kelė su savo partnere Krise leidžiasi į paieškas. Ji turi ypatingo žiedo su smaragdu piešinį, pagal kurį gali įsitikinti, ar Merė Makdugal išties yra jų sesuo. Naujojoje Zelandijoje jos randa Merę, bet pasirodo, kad žiedą pilnametystės proga jai padovanojo mama – taip pat Merė, kuriai jis priklausė nuo pat gimimo… Tačiau vyresnioji Merė Makdugal po vyro mirties leidosi į savo gyvenimo kelionę aplink pasaulį. Norėdamos išsiaiškinti tiesą, seserys privalo ją pasivyti, bet, atrodo, Merė visiškai netrokšta, kad ją surastų…
Taip prasideda paieškos, kurios visas seseris privers sutelkti jėgas bandant išsiaiškinti, kuri – motina ar dukra – yra jų dingusioji septinta sesuo. Taip prasideda kelionė į Kanadą, Prancūziją, Angliją ir Airiją, kelionė aplink pasaulį ir laiku į praeitį. Kupina neįtikėtinų sutapimų ir istorijų apie Airijos nepriklausomybės kovas, mįslių ir atradimų, „Dingusi sesuo“ vėl nuneš mus į magišką pasaulį, nuo kurio bus neįmanoma atsitraukti.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Pagaliau laukta septintoji Septynių seserų knyga. Visiškai kitokia nei prieš tai buvusios dalys. Klausimų daugiau nei atsakymų. Pabaiga užintrigavo. Tik įdomu, kai autorės nebeliko, ar kas nors iš jos šeimos narių užbaigs šią seriją, ar ne. Autorė minėjo, kad vienas iš jos vaikų taip pat rašo.
  2. 100%
    Pagaliau 7oji istorija. Ir jau pradėjus skaityti tampa aišku-kitokia nei kitos. Vienu metu scenoje veikia ir viena su kita bendrauja visos sesės, gan trumpa palyginti su ankstesnėmis knygomis, istorinė dalis, jaučias,kad autorė koncentravosi į čia ir dabar. Ko gera ši dalis man labiausiai ir patiko. Deja, patys paskutiniai puslapiai palieka dar daugiau mįslių, intrigos, tačiau rašytojos nebeliko ir istorijos pabaigos sužinoti nebeteks.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...