30%
30%

Dingusi vaistininkė

ISBN kodas: 9786090306888, EAN kodas: 9786090306888

Lost Apothecary

Sarah Penner

Vertinimas nėra galimas:
75% of 100
(įvertinimai 15)

SKU: 000000000002186357, ISBN kodas: 9786090306888, EAN kodas: 9786090306888, Puslapių skaičius: 352, Leidimo metai: 2021-03-16, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21x14,5x3, Knygyne: 15.59, Vertėjas: Edvardas Vaišvila, Leidykla: UAB Svajonių knygos

Ypatinga kaina
10,91 €
Knygyne
15,59 €

Sutaupote 4,68 € (30%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Jas skiria šimtmečiai, bet vieną dieną jų gyvenimai susipins.

Pirma taisyklė. Nuodų jokiu būdu nevalia naudoti siekiant pakenkti kitai moteriai. 
Antra taisyklė. Žudiko ir aukos vardai privalo būti įrašyti į vaistininko knygą.

1791-ųjų šaltą vasario vakarą nuošalioje Londono gatvelėje įsikūrusioje slaptoje vaistinėje Nela laukia savo naujos klientės. Kadaise buvusi gerbiama gyduolė dabar naudojasi įgytomis žiniomis tamsesniais tikslais. Ji parduoda gerai paslėptus nuodus nevilties apimtoms moterims, kurios pasiruošusios net žudyti, kad išsivaduotų iš jų gyvenimą valdančio vyro jungo. Naujoji klientė pasirodo esanti per anksti subrendusi dvylikametė Eliza Fening. Netikėtai užsimezgusi Elizos ir Nelos draugystė paskatina įvykius, dėl kurių slaptas Nelos pasaulis atsiduria pavojuje, o vaistininkės knygoje įrašytų daugelio moterų vardai netrukus gali būti atskleisti.

Šių dienų Londone amerikietė Karolina Parsivel savo dešimtąjį vedybų jubiliejų leidžia viena, stengdamasi atsigauti nuo žinios apie vyro neištikimybę. Prie Temzės krantų radusi seną vaistininkės buteliuką, moteris neatsispiria norui jį patyrinėti. Netrukus paaiškėja, kad ji rado ryšį su neatskleistomis „vaistininkės žmogžudystėmis“, prieš gerus du amžius nedavusiomis ramybės Londono gyventojams. Paieškai intensyvėjant, Karolinos gyvenimas keistu likimo įnoriu susipina su Nelos ir Elizos gyvenimais.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 15)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knygoje nėra didelių intrigų, tačiau savaip įtraukia ir norisi perskaityti iki paskutinio puslapio.
 2. 100%
  Ilgai planavau įsigyti ir perskaityti šią knygą. Mano a.a. močiutė buvo vaistininkė ir pamatęs šią knygą iškart pajutau norą perskaityti. Manau ji būtų norėjusi, jog būčiau nusipirkęs šią knygą... Aš kaip ir Nela nuo mažens skaičiau medicinos knygas ir žaisdavau ne su žaislais, o su medicinos priemonėmis. Vaistinė buvo mano namai. „Tai buvo mano vaikystės žaislai. Kol kiti vaikai purvinose skersgatviuose smagiai dėliodavo kubelius ir žaisdavo pagaliukais ar kortelėmis, aš vaikystę leidau šioje patalpoje.“- štai ir citata atitinkanti mano vaikystę.

  Knyga parašyta dviem laiko juostomis: 18-as amžius ir šie laikai. Dažnai šių laikų laiko juostos būna nuobodžios, bet ne šitoje knygoje. Jau ne pirma kartą skaitau tokiu stiliumi parašytą knygą- ir man labai patinka toks stilius. Istorija tikrai nebanali ir nenuspėjama. Sunku padėti į šoną kai kiekviename skyriuje dedasi kas nors naujo ir įdomaus- tikras detektyvas. Karolina per dumbliaieškynę atradusi buteliuką su lokio atvaizdu ima aiškintis jo paslaptis, kurios priveda prie vaistininkės žudikės ir jos pagalbininkės Elizos. Knygos gale pateiktos nuodingų augalų savybės ir paruošimo būdai bei trys receptai. Sviestinio biskvito sausainius su rozmarinais norėčiau pabandyti išsikepti. :)

  Knyga man tikrai patiko, labai greitai susiskaitė, nes skyrių daug ir jie neilgi. Sujaudino Elizos ir Nelos gyvenimas bei Karolinos tyrinėjimas apie jas. Netrūko intrigos ir detektyvo detalių. Taip pat noriu pagirti ir nuostabų knygos viršelį. Tad vertinu knygą aukščiausiu balu.
 3. 80%
  Patiks tiems, kas myli dvi laiko linijas. Deja, man dabarties įvykiai nublanko prieš praeities
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...