40%
40%
Nauja
Nauja

Dinos testamentas

DEN SOM SER

Herbjorg Wassmo

Vertinimas nėra galimas:
89% of 100
(įvertinimai 7)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000001111367, EAN kodas: 9786090136102, ISBN kodas: 9786090136102, Leidimo metai: 2019-02-07, Kalba, iš kurios versta: Norvegų, Originalo kalba: Norvegų, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Puslapių skaičius: 472, Formatas: 23,5x14,3x3,2, Knygyne: 15.69, Vertėjas: Eglė Išganaitytė-Paulauskienė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 9,42 €
Knygyne 15,69 €

Sutaupote 6,27 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Įspūdingas ne kartą Lietuvoje viešėjusios norvegų autorės Herbjørg Wassmo naujas romanas, Dinos knygų tęsinys, apie stiprių žmonių gyvenimus, juos pasitinkančius sunkumus, apie atšiaurią Norvegijos aplinką ir tai, kur galiausiai atsiduria Dinos šeimos palikuonys. Romanas, kupinas beprotybės, įniršio, širdgėlos, ašarų, tylos ir stiprybės.
1890-ieji. Norvegijos šiaurė. Sustingusi akmeninėje bažnyčioje prie Dinos Grenelv karsto, jos anūkė Karna visiems susirinkusiems paliudija, kad prieš mirdama močiutė prisiėmė kaltę dėl dviejų vyrų nužudymo. Tai pranešusi mergina patiria gilų sukrėtimą ir visiškai atsiriboja nuo išorinio pasaulio tylos siena.
Nebeatpažindamas savo dukters ir nebežinodamas, ko imtis, kai Karna pamėgina nusižudyti, Benjaminas priima žmonos Anos pasiūlymą ir Ana su podukra išvyksta į Kopenhagos psichiatrijos ligoninę. Atrodo, tik ten Karna galėtų pasveikti.
Būdama toli nuo vyro ir kasdien stengdamasi prašnekinti Karną, Ana pradeda abejoti dėl savo pačios ateities, užmojų ir griūvančio santuokinio gyvenimo. Viskas dar labiau keičiasi, kai Ana ligoninėje sutinka gydytoją Joakimą.
Romanas „Dinos testamentas“ kupinas psichologinių įžvalgų, dramatiškos nuotaikos ir prasmės paieškų. Jo centre – stiprios, tačiau sužeistos, dažniausiai tragiško likimo moterys, kurios patriarchalinėje visuomenėje nuolat turi kautis dėl vietos. Tai ir atskira istorija apie kaltę, susitaikymą bei atleidimą, bet kartu tai Dinos šeimos palikuonių istorijos, pakerėjusios ištisas skaitytojų kartas, tęsinys.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. Rasa
  100%
  Knyga kaip ir visos sios rasytojos knygos paliko ispudi,privercianti dar ilgai isgalvoti,isgyventi ir nepamirsti.Nuostabi rasytoja.
 2. Rasa
  100%
  Knyga kaip ir visos sios rasytojos knygos mane uzbure,priverte ilgai dar isgalvoti ir isgyventi siuzeta vel ir vel.Tik Wassmo gali parasyti taip,kad dar ilgai prisimintum ir niekad nepamirstum.Patiko ir labai.
 3. Danutė
  100%
  Labai laukiau Dinos trilogijos tęsinio ir nenusivyliau. Norėtusi, kad skaitymo malonumas tęstųsi kuo ilgiau, deja, negaliu atsitraukti:0
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...