20%
20%

Domas ir Tomas. Dingusios šluotos byla

Tomas Dirgėla

Vertinimas nėra galimas:
95% of 100
(įvertinimai 4)

SKU: 000000000002168360, EAN kodas: 9786094661808, ISBN kodas: 9786094661808, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 192, Leidimo metai: 2016-08-11, Formatas: 22,1x14,7x1,7, Knygyne: 11.79, Leidykla: Tyto alba UAB

Ypatinga kaina 9,44 € Knygyne 11,79 €

Sutaupote 2,35 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Tomas Dirgėla – jaunas vaikų rašytojas, užaugęs Palangoje ir pradėjęs kurti jau pradinėse klasėse. Kai sykį susitiko dvi jo pusės – Meilė kūrybai ir Meilė vaikams – nebeliko nieko kito, kaip tik imti ir rašyti mažiesiems! Tomo nuomone, pasaulį nuo liūdesio gali išgelbėti tik vaikai ir juokas. Tad jauniesiems skaitytojams jis dovanoja antrą savo knygą ir pažada: „Kam ši istorija pasirodys nejuokinga, tą prajuokinsiu asmeniškai!“


Miestamiesčio miesto Miestiečių mokykloje sujudimas – dingo valytojo Valiaus šluota. Direktorius Liudas Mėmė nusprendžia – anokia čia bėda. Kol šluota atsiras, grindis galima iškloti laikraščiais. Deja, netikėtai užsukusiam mokyklų inspektoriui Kukulaičiui ši mintis neatrodo tokia puiki. Direktorius vaikšto susiėmęs už galvos – jei po savaitės grįžęs inspektorius ras netvarką, mokyklai bus... šakės!


Staiga pasidaro labai svarbu, kas, kada ir kodėl pavogė šluotą. Tirti bylą imasi 4B klasės mokiniai Domas ir Tomas. Detektyvus užgriūva klausimų lavina, negana to, kažkas siuntinėja grasinančias žinutes. Viskas dar labiau susipainioja paaiškėjus, kad į visa tai įsivėlusi ir Tomo meilė Upė. Ar ji išvien su blogiukais? Ir kodėl saldainių pardavėjos rankose granatsvaidis? O kur dar poezijos konkursas... Čiupk į rankas knygą, nes tokio detektyvo tau tikrai dar neteko skaityti!

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Šita knyga be galo įdomi! Šią knygą perskaičiau 8-9 metų. Tiksliai nepamenu. Visa šeima ėjo maudytis jūroje, o aš vienintelė visą laiką papludimyje praleidau ant smėlio beskaitydama šią knygą. Patariu skaityti nuo 7-8 m. Rekomenduoju mėgstantiems komedijas, detektyvus, meilės istorijas, melu pagrįstas istorijas.
 2. 100%
  Labai patiko, pravertė aprašyti mokykloje.
 3. 100%
  Tikrai rekomenduoju visiems vaikams. Rekomenduojama 12 metų vaikams, tačiau ją tikrai gali skaityti tiek jaunesni ar vyresni. Humoro nestokojama visame siužete. Vaikus intriguoja tiriamas dviejų draugų detektyvas mokyklos ribose. Įžvelgiamas juokas įvairiose mini situacijose (mokyklos erdvės išklijuojamos laikraščiais, valytojo jaudinimasisi dėl šluotos ir direktoriaus įvairūs sprendimai dėl iškilusių nesklandumų ir t.t.).
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...