Mieli Knygų klubo skaitytojai,

Pirmiems 20, perkantiems už 40 € ar daugiau, dovanojame kvietimą į filmą „JUODASIS STRAZDAS“.*
*Pasiūlymas negalioja perkantiems mok. literatūrą, elektronines dovanų korteles bei išankstinės prekybos knygas. Kvietimų kiekis ribotas.

 

JUODASIS STRAZDAS

 

Pagrindinė filmo herojė kenčia nuo nepagydomos ligos. Po ilgų apmąstymų, dvejonių ir kančių moteris nusprendžia nebelaukti, kol liga ją pribaigs ir išeiti iš gyvenimo pati. Pagaliau apsisprendusi, ji į svečius savaitgaliui sukviečia visus didelės šeimos narius (tris giminės kartas), kad visiems kartu praneštų savo sprendimą. Moters dukterys palaiko motinos apsisprendimą, tačiau šeimoje yra ir griežtų eutanazijos priešininkų. Išgirdę didžiąją naujieną, giminaičiai, be abejo, įsivelia į karštas diskusijas. Pokalbių atmosferai kaistant, šeima ima vis labiau nesivaldyti ir pamažu į paviršių iškyla nepatogios giminės paslaptys bei giliai slėptos nuoskaudos. Aiškėjant vis naujoms detalėms apie šeimos narių tarpusavio santykius, situacija staiga pasisuka visiškai netikėta linkme. Moteris supranta, kad įgyvendinti savo sprendimo gali ir nepavykti...

Ši juosta yra 2014 m. Danijos filmo „Tyli širdis“ perdirbinys.

Režisavo: Roger Michell („Noting Hilas“, „Mano pusseserė Reičel“, „Haid Parkas prie Hadsono“, „Labas rytas“, „Skiriamoji juosta“).

Vaidina: Kate Winslet, Mia Wasikowska, Susan Sarandon, Sam Neill, Rainn Wilson, Bex Taylor-Klaus, Lindsay Duncan.

KINO TEATRUOSE NUO SPALIO 23 D. 

SKAITYTI PLAČIAU >>