Mieli Knygų klubo skaitytojai,

Pirmiems 20, perkantiems už 40 € ar daugiau, dovanojame kvietimą į filmą „KALAKUTAS, VYNAS IR MERGINOS“.*
*Pasiūlymas negalioja perkantiems mok. literatūrą, elektronines dovanų korteles bei išankstinės prekybos knygas. Kvietimų kiekis ribotas.

 

KALAKUTAS, VYNAS IR MERGINOS

 

Artėjant vienai svarbiausių Amerikos švenčių – Padėkos dienai – geriausios draugės Molė ir Ebė nusprendžia šiemet ją švęsti paprastai ir kukliai: pasikviesti keletą artimiausių draugų, iškepti kalakutą ir praleisti malonų vakarą.

Iš pradžių viskas vyksta pagal planą – virtuvėje čirška kalakutas ir kiti gardumynai, merginos ruošiasi priimti svečius, o tada Ebė svetainėje susitinka nuogą vyriškį. Supratusi, kad Molė pasikvietė vos prieš keletą dienų susirastą naują draugą, Ebė bando ją paprotinti, bet abi puikiai suvokia, kad vakaro kontrolė pamažu ima slysti iš rankų. Šį įtarimą dar labiau sustiprina Molės mama, į vakarėlį atsitempianti buvusį savo dukters vaikiną.

Kad nepasirodytų mažai, į svečius užsuka ir itin emocionalus vienišas kaimynas, trys „fėjos krikštamotės“ bei dar keletas itin spalvingų personažų. Žodžiu, margesnę kompaniją turbūt būtų sunku surasti. Kaip ir galima tikėtis, tokių veikėjų koncentracija vienoje vietoje negali žadėti nieko gero. Tuštėjant vyno buteliams, atmosfera ima vis labiau kaisti, nesusipratimų daugėti, o viltis praleisti tylų malonų vakarą dingsta kartu su paskutiniais kalakuto kąsneliais.

Vis tik dėl vieno dalyko Molė ir Ebė gali būti tikros – šios Padėkos dienos nė vienas iš joje dalyvavusių tikrai niekuomet neužmirš. Net jei ir labai norėtų.

KINO TEATRUOSE JAU NUO LAPKRIČIO 6 D.

SKAITYTI PLAČIAU >>