Mieli Knygų klubo skaitytojai,

Pirmiesiems 20-čiai, perkantiems nuo 35 € ir į pirkinių krepšelį įsidėjusiems bent vieną knygą vaikams, dovanojame kvietimą į filmą „SPURGULIAI“.*
*Pasiūlymas negalioja perkantiems elektronines dovanų korteles, mok. literatūrą, elektronines knygas bei išankstinės prekybos knygas. Kvietimų kiekis ribotas.

KAD IŠSAUGOTŲ SAVO RŪŠĮ, JIEMS TEKS KELIAUTI LAIKU

SPURGULIAI

Spurguliai Opė ir Edas – mieli ir dar nematyti sutvėrimai. Apvalučiai tarsi spurgos, į žiurkėnus panašūs žaismingi gyvūnėliai iš 1835-ųjų Galapagų salų netikėtai atkeliauja į šiuolaikinį Šanchajų. Patekę į muziejų, Opė ir Edas jame išvysta visai ne tai, ką norėtų – spurgulių rūšis skelbiama išnykusia ir čia eksponuojama kartu su dinozaurais! Gauruoti mažyliai suvokia privalantys bet kokia kaina sugrįžti į praeitį ir pakeisti istoriją, tačiau kaip užkirsti kelią gentainių išnykimui ir sugrįžti kone 200 metų atgal? Radę kelionių laiku portalą, spurguliai keliauja per aibę epochų, patiria nepaprastus nuotykius, sutinka ne vieną jau išnykusią rūšį ir įrodo, jog nėra situacijos, kurios negalėtų išgelbėti draugystė.

KINO TEATRUOSE NUO BIRŽELIO 25 D. 

ŽIŪRĖTI FILMO ANONSĄ >>