Elektroninė dovanų kortelė - kuponas

SKU: 21000251

0,00 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Knygų klubo dovanų kortelių įsigijimo ir naudojimo taisyklės: 

1. Elektroninė dovanų kortelė – tai elektroninė Knygų klubo dovanų kortelės versija, kuri yra pristatoma el. paštu Jums ar Jūsų nurodytu gavėjo el. pašto adresu. Prašome nenurodyti įmonių el. pašto adresų, kadangi jų serveriai dažnai blokuoja mūsų laiškus, todėl kortelė Jūsų gali nepasiekti. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad GMAIL elektroninė pašto dėžutė dovanų korteles dažnai nusiunčia į reklamų aplanką.

Dovanų kortelių nominalai yra 5 Eur, 10 Eur, 15 Eur, 30 Eur ar pasirinktos vertės.

2. Elektroninė dovanų kortelė yra pirkėjui pristatoma atskirai nuo prekių, tai yra siunčiama nurodytu el. pašto adresu. Įsigyjant Elektroninę dovanų kortelę, gavėjo laukelyje nurodę savo el. pašto adresą, galėsite ją parsisiųsti sau ir atsispausdinę patys įteikti gavėjui. Gavėjo laukelyje galite nurodyti kito asmens el. pašto adresą ir tiesiai į jo el. pašto dėžutę nusiųsti Elektroninę dovanų kortelę su pridėta asmenine sveikinimo žinute. Elektroninę dovanų kortelę gavęs asmuo Knygų klubo pasiūlymais galės pasinaudoti iš karto.

3. Atsiskaitymo būdai:

3.1. Už Elektroninę dovanų kortelę atsiskaityti galite tik per internetinės bankininkystės sistemą ir Paypal sistemą. 
3.2. Įsigyjant Elektroninę dovanų kortelę nuolaidų kuponai netaikomi. 
3.3. Įsigyjant Elektroninę dovanų kortelę sąskaita faktūra nėra išrašoma. Pirkėjui pageidaujant, gali būti išrašomas priėmimo-perdavimo aktas.

4. Knygų klubo dovanų kortelių naudojimo taisyklės:

4.1. Elektroninė dovanų kortelė galioja UAB Knygų klubas, įmonės kodas 304148241, buveinės adresas Ulonų g. 2, 08245 Vilnius, elektroninėje parduotuvėje www.knyguklubas.lt. Dovanų kortele ir jos elektroninė versija galite atsiskaityti susidėjus prekes į krepšelį ir pirmame žingsnyje įvedus dovanų kortelės numerį. 
4.2. Elektroninę dovanų kortelę laikykite saugioje vietoje, saugokite joje pateiktą Dovanų kortelės numerį. 
4.3. Praradus Dovanų kortelę, pinigai už ją negrąžinami.
4.4. Elektroninė dovanų kortelė yra skirtos vienkartiniam ar keliems pirkimams (išnaudoti galima kelių apsipirkimų metų).
4.5. Elektroninė dovanų kortelė yra negrąžinama (nepriimama atgal) ir nekeičiama (nei į kitą Elektroninę dovanų kortelę, nei į pinigus). 
4.6. Jei įsigyjamų prekių kaina yra mažesnė nei Elektroninės dovanų kortelės nominali vertė, likusią neišnaudotą sumą galima išnaudoti kito apsipirkimo metu.
4.7. Jei įsigyjamų prekių kaina viršija Elektroninės dovanų kortelės nominalią vertę, skirtumą pirkėjas turi sumokėti papildomai.
4.8. Elektroninė dovanų kortelė galioja iki joje nurodyto termino, kuris yra 3 mėnesiai nuo Dovanų kortelės įsigijimo dienos. Elektroninės dovanų kortelės galiojimo termino pratęsti negalima. Pasibaigus Elektroninės dovanų kortelės galiojimo terminui, ji automatiškai blokuojama, o Elektroninės dovanų kortelės turėtojas nebeturi teisės tokia Elektronine dovanų kortele atsiskaityti už prekes, ir pinigai už Elektroninę dovanų kortelę negrąžinami.

5. UAB Knygų klubas neatsako už neleistiną Knygų klubo dovanų kortelių disponavimą, jų praradimą, vagystę ar sugadinimą.

6. Sutikimo su Knygų klubo dovanų kortelių naudojimo sąlygomis įrodymu laikomas kortelės įsigijimas ir jos naudojimas.

7. UAB Knygų klubas pasilieka teisę keisti šias Knygų klubo dovanų kortelių naudojimo taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklapyje www.knyguklubas.lt.

8. Iškilus papildomiems klausimams, pastaboms dėl Knygų klubo dovanų kortelių, prašome kreiptis telefonu 870055622, arba el. paštu [email protected]