Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Drambliukė, kuri norėjo užmigti

The little elephant who want to fall asleep

Carl-Johan Forssén Ehrlin

Iš anglų k. vertė Inga Būdvytytė,

40 p., kietas virš.,

spalv.,

iliustr.,

29,5x21,5x0,9 cm,

Alma littera, 2016,

ISBN 9786090124888,

Prekės kodas 9786090124888.

Klubo kaina:
6,47
Knygyne:
7,35
Sutaupote:
0,88  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Žodžiais užliūliuokite ir užmigdykite savo vaiką!

 

Novatoriška pasakėlė prieš miegą Triušelis, kuris norėjo užmigti, kurios egzempliorių visame pasaulyje parduota keli milijonai, sukėlė perversmą mūsų planetoje ir bemat tapo bestseleriu daugybėje šalių.

Drambliukė, kuri norėjo užmigti yra nekantriai laukta nauja šios serijos knygelė, kurioje taip pat pasitelkiamos psichologinės technikos, padedančios jūsų vaikui užmigti, ir jau sulaukusios knygelę išbandžiusių tėvų pagyrimų.

 

„Dar geriau už Triušelį, kuris norėjo užmigti.“

 

„Tereikia perskaityti keletą puslapių, ir jūsų vaikas jau miega!“

 

„Šią knygą privaloma turėti namuose!“

 

 

Šioje knygelėje kartu su drambliuke Elen, kuri labai nori miego, per stebuklingą mišką keliausite iki lovelės, o jūsų vaikas greitai įsitrauks į pasakojimą ir netrukus užmigs! Miške sutiksite įvairių stebuklingų veikėjų, o jūsų vaikui nusiraminti ir atsipalaiduoti padės Miego laiptai, nepaprastas upelis ir lėtai sklendžiantis medžio lapas...

 

Prisidėkite prie tėvų visame pasaulyje, kurie susikūrė naują ritualą prieš miegą. Tegu iki šiol buvęs sunkus ir ilgas vaiko migdymas virsta ramia ir švelnia jūsų vaiko dienos pabaiga!
 
Drambliukė, kuri norėjo užmigti, – nuostabus ritualas vakarui po įspūdžių ir emocijų kupinos dienos! Švelnus, liūliuojantis, lengvas ir emocingas tekstas padės panirti į ramų miegą net labiausiai užsispyrusiems nemiegaliams (ir jų tėveliams!).
Ypač rekomenduoju!
Saldžių sapnų!
Su meile
kūdikių ir vaikų ramaus miego specialistė Giedrė Veličkienė
 
 
Žodžiais užliūliuokite ir užmigdykite savo vaiką! Carl-Johan Forssen Ehrlin DRAMBLIUKĖ, KURI NORĖJO UŽMIGTI. Patiks, jei patiko... Triušelis, kuris norėjo užmigti, Mano lopšinės. Ši pasaka yra apie drambliukę, vardu Elen. Drambliukė Elen jau pavargo ir nori, kad jūs palydėtumėte ją kelionėje iki jos lovytės, esančios kitoje stebuklingo miško pusėje, kur ji kietai ir ramiai miegos visą naktį... Keliaukite kartu su drambliuke Elen ir padėkite savo vaikui prieš miegelį nusiraminti ir atsipalaiduoti. Bestselerio TRIUŠELIS, KURIS NORĖJO UŽMIGTI autoriaus knyga.
Autoriaus patarimai: Manęs dažnai klausia, kaip tėvai turėtų naudotis mano knygelėmis, kad sėkmingai užmigdytų vaikus. Mano patarimas – visuomet stebėkite savo vaiką ir pritaikykite pasaką. Noriu pabrėžti, kad niekas taip gerai nepažįsta jūsų vaiko, kaip jūs. Tai vienintelis patarimas, kurio nevertėtų pamiršti skaitant šią knygą. Pateiksiu keletą klausimų ir atsakymų, iliustruojančių, kaip stebėti ir pritaikyti pasaką kiekvienam unikaliam vaikui: Mano dukrai nepatinka, kai miniu jos vardą, skaitydama pasaką. Tai ją išbudina. Tokiu atveju patarčiau neminėti savo vaiko vardo. Tačiau daugumai vaikų smagu, kai girdi pasakoje minimą savo vardą . Taip jie geriau ir asmeniškiau priima tai, kas pasakojama. Pastebėjau, kad mano vaikas greičiau užmiega priėjus tam tikrą pasakos vietą, tad perskaitau tą patį skyrelį kelis kartus, tol, kol vaikas užmiega. Ar teisingai elgiuosi? Visiškai! Puiki mintis! Taip pat galite praleisti kai kurias pastraipas ar puslapius, jei pastebite, kad jie išbudina jūsų vaiką. Tereikia perskaityti keletą puslapių ir jūsų vaikas jau miega! Prisidėkite prie tėvų visame pasaulyje, kurie susikūrė naują ritualą prieš miegą. Tegu iki šiol buvęs sunkus ir ilgas migdymas virsta ramia ir švelnia jūsų vaiko dienos pabaiga!

 

Komentaras