20%
20%

Dramblys, kuris pamiršo laimę

DON’T WORRY, BE GRUMPY

Ajahn Brahm

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 11)

SKU: 000000000002169404, EAN kodas: 9786094662041, ISBN kodas: 9786094662041, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 272, Leidimo metai: 2016-11-01, Formatas: 20,6x13,5x2,8, Knygyne: 14.99, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Emilija Ferdmanaitė

Ypatinga kaina 11,99 € Knygyne 14,99 €

Sutaupote 3,00 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Ajahn Brahm (Adžanas Bramas: tikr. Peter Betts) gimė 1951 m. Londone, Kembridže studijavo teorinę fiziką, o dabar jau daugiau kaip trisdešimt metų yra Theravados budizmo miško tradicijos vienuolis, mokantis budizmo Australijoje, Singapūre ir Malaizijoje. Kassavaitinių jo mokymų „YouTube“ reguliariai klausosi daugybė žmonių iš viso pasaulio.
 Lietuviškai išleista jo knyga „Atverk savo širdies duris“ tapo daugelio skaitytojų kasdienio gyvenimo palydove. Budistinės istorijos apie laimę kupinos išminties ir humoro. Tačiau juk nei išminties, nei gyvenimo džiaugsmo niekuomet negana, todėl Ajahnas Brahmas savo mokymus tęsia knygoje „Dramblys, kuris pamiršo laimę“. Tai išminties ir geros nuotaikos pasakojimai kiekvienai dienai.


Šie pasakojimai – Ajahno Brahmo mokymo pagrindas. Dažnai atrodo, kad viso pasaulio nelaimės užgriuvo būtent mus; dažnai problemos būna tikros ir didelės, o mūsų galios – menkos. Dažnai liūdime ir nerimaujame, ir juk išties yra dėl ko. Šiose istorijose sutiksime tokius pat sutrikusius ir nuliūdusius žmones, kokie kartais esame ir patys – ir nepajusime, kaip gyvenimas ims šviesėti, nes Ajahnas Brahmas  kiekvieną gyvenimo situaciją moka atgręžti šviesiąja ir juokingąja puse.


Autorius pasakoja istorijas, galinčias padėti pasveikti nuo depresijos, pažvelgti į savo gyvenimą naujomis akimis, pakeisti savo likimą ir net išgyventi akistatoje su mirtimi. Jis pasakoja ir apie save – nuoširdžiai, šiltai ir nepaprastai juokingai.


Paprastume slypi laimė ir išmintis. „Dramblys, kuris pamiršo laimę“ pelnytai gali tapti knyga, kurią norėsite turėti šalia kasdien. Nes laimės ir geros nuotaikos reikia visada ir visiems.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 11)
TOP komentarai
 1. 100%
  Skaitai šią knygą ir taip apima ramybė, gera nuotaika. O kartais taip trūksta to šiandieniniame gyvenime. Žavi išmintis ir ramybė, kuri sklinda iš kiekvienos papasakotos istorijos. Yra pratimai, kaip susikurti tylą, o juk tyla ir moko, ir gydo. Autorius sako: "Kai ateina nauja patirtis, senus prisiminimus verčiau paleisti." Sužavėjo sumuštinio metodas, Laimės licencija ir kt. Džiaugiuosi, kad perskaičiau šią knygą
 2. 100%
  Labai puiki knyga, kuri priverčia į kasdienius dalykus pažvelgti kitaip. Tiems, kas nenori rimtų psichologinių knygų pats tas paskaityti vakarais. Beje, istorijos trumpos, juokingos, jei ilgesnį laiką nebūsite knygos paėmę į rankas nieko tokio. Net po ilgp laiko istorijas galėsite skaityti toliau. Man labai patinka knygos, kurias gali atsiversti ne kartą, o ši būtent tokia.
 3. 100%
  Trumpos pamokančios istorijos.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...