Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Drąsa gyventi

Ilona Tamošiūnienė

200 p., minkštas virš.,

21,3x14,3x1,7 cm,

Alma littera, 2016,

ISBN 9786090125199,

Prekės kodas 9786090125199.

Klubo kaina:
9,64
Knygyne:
10,95
Sutaupote:
1,31  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Žlugęs verslas ir finansinė krizė, išsiskyrimas su mylimu žmogumi, mamos mirtis ir daug kitų bėdų, užgriuvusių lyg perkūnas iš giedro dangaus - tokia buvo naujojo šios knygos autorės kelio pradžia. Visiškai atvirai ir nevyniodama į vatą ji pasakoja apie grėblius, ant kurių visi be išimties užlipame savo gyvenime ir neretai stovime ištiesę kaklus, laukdami kaži ko, kas niekada neateis.

Būna, žmogus sako jums „Būk savimi“, nors iš tiesų nori pasakyti: „Būk patogus man.“

Būna, kaltinate jus įskaudinusį žmogų, nors iš tiesų patys padarėte viską, kad tas žmogus atsirastų jūsų kelyje.

Ar žinote, kas iš tiesų yra moteriškumas? Oi ne, tai tikrai ne klapsėjimas blakstienomis. O kaip su vienišumu – tai kryžius ar likimo dovana?

Kiek taisyklių reikia laikytis, kad būtum laimingas? Penkiasdešimties? Šimto? Išduosiu paslaptį: aš laikausi keturių.

Šiandien žvelgdama atgal galvoju, kad man pasisekė. Gyvenimas, įsprausdamas mane į kampą, privertė pažvelgti ten, kur niekada nežiūrėjau – į save.

Apie savo kelius ir klystkelius, vingius ir kilpas, kuriose strigau, apie rastas išeitis ir sprendimus pasakoju šioje knygoje. Viliuosi, kad mano patirtis padės išgyventi kitiems.

Ilona Tamošiūnienė
 
Nustok laukti - išdrįsk gyventi! Ilona Tamošiūnienė DRĄSA GYVENTI. Patiks, jei patinka: Monaco LAIMINGI ŠUNSNUKIAI, R. Vanagaitės NE BOBŲ VASARA, A. Pabarčiūtės MOTERS MAGIJA ir kitos motyvacinės, saviugdos knygos. Mieloji, ši knyga – tai trumpa mano kelionės į savo gyvenimą dalis. Po to, kai subyrėjo iš svetimų tiesų sukurti pamatai ir po kojomis nebeliko jokio pagrindo, nebebuvo į ką atsiremti ir už ko užsikabinti. Todėl teko sukaupti visą drąsą ir pradėti viską kurti iš naujo – save, savo gyvenimą. Šiandien galvoju, kad man pasisekė, nes gyvenimas, įsprausdamas į kampą, privertė pažvelgti ten, kur niekada nežiūrėjau – į save. O Tau noriu pasakyti: visada prisimink, kad Tu esi svarbi, ir be Tavęs šis pasaulis nebūtų toks, koks yra.  Ir nors kartais gali atrodyti, kad gyvenimas neteisingas ir sunkus, bet patikėk – jis duoda tik dovanas, tereikia atsisukti į jį širdimi.Beviltiškumo liga – užkrečiama, todėl būkite budrūs! Kaip galvoji, taip ir jautiesi!
Asmeniška, atvira, nesaldi, nesušukuota, nenupudruota, išmintinga ir  KONKRETI knyga apie tai, kaip įsileisti pokyčius į savo gyvenimą. Ar kada nors susimąstėte, ką reiškia pasakymas „Būk savimi!”. Kodėl reikia nebijoti klysti? O kas gi tas magiškasis moteriškumas? Vieniša moteris – dovana ar kryžius? Ar tikrai gyvenime reikia ieškoti prasmės? Kas atsako už tavo gyvenimą? Kur mus veda laukimas? Lektorė, saviugdos trenerė, tinklalapio „108studija“ įkūrėja Ilona Tamošiūnienė IŠDRĮSO pasidalyti savo patirtimi, kad JŪS išdrįstumėte nuspręsti ir VEIKTI. Nustok laukti to, kuris pavers tavo gyvenimą pasaka. Pradėk rašyti ją pati! „Ilona, esi graži ir elegantiška moteris, bet tikrasis tavo žavesys anaiptol ne išorėje: tu gilių vandenų žuvis. O šiandieniniame įvairiausio plauko guru pilname pasaulyje ypač vertinu tave už blaivų ir sveiką požiūrį į pasaulį, už smalsų ir nerimstantį protą, už kuklumą ir paprastumą.“ Vaiva. Ilona Tamošiūnienė – lektorė, ugdančioji vadovė. Nuo 2009 m. organizuoja mokymus ir gilinasi į žmogiškosios prigimties aspektus. Nuo 2013 m. veda praktinius seminarus ir konsultuoja individualiai. Praktikuoja čigongą, gilinasi  į Karlo Kastanedos, Ošo, Eckharto Toleo mokymus, domisi kognityvine terapija, neurolingvistiniu programavimu ir kitais įdomiais dalykais. Atsikratyk įpročio būti gera mergaite! Išsišiepęs – nebūtinai laimingas! Saviugda ir saviėda – skirtingi dalykai.
Apsilankykite knygos autorės interneto studijoje

 

Komentaras