20%
20%
Nauja
Nauja

Draudžiu

K. B. M. Lion

Vertinimas nėra galimas:
70% of 100
(įvertinimai 2)

SKU: 000000000002179272, EAN kodas: 9786090304464, ISBN kodas: 9786090304464, Leidimo metai: 2018-12-18, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 256, Viršelio tipas: Minkštas, Formatas: 18,1x10,8x1,8, Knygyne: 4.99, Leidykla: UAB Svajonių knygos

Ypatinga kaina 3,99 €
Knygyne 4,99 €

Sutaupote 1,00 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kas rytą jau pusė metų važiuojame tuo pačiu autobusu. Autobusas būna sausakimšas, bet prie jo vieta visada laisva. Jis sėdi prie lango, o aš įsitaisau šalia, prie tako. Kartais atrodo, kad tą vietą jis saugo būtent man. 
Kas rytą kartojasi tas pats scenarijus. Aš atsisėdu, o jis priglaudžia koją prie manosios. 
Šį rytą taip pat. 

Tai istorija apie du žmones – Korą ir Džeimsą, kuriuos užklupo meilė, kai jie mažiausiai to tikėjosi. Keisti nutikimai ir dviprasmiški pokalbiai sužadina nuodėmingas mintis ir geidulingus troškimus. Tačiau Kora negali sau leisti nė pasvajoti apie gundantį ir rūpestingą kolegą, kuris yra tikra priešingybė jos sutuoktiniui – šiurkščiam ir despotiškam Santjagui. Džeimsas galėtų tapti jos gelbėtoju, išvaduoti iš niūros kasdienybės, bet šis vyras kažką slepia. Jis netikėtai atsiranda Koros kelyje būtent tada, kai, atrodo, žemė slysta iš po kojų ir žlunga viltys. Ne, ji negali sau leisti pamilti šio vyro – juk ant jo bevardžio piršto puikuojasi vestuvinis žiedas! Bet kodėl Džeimsas visada vienas, kur jo žmona? 
Aistra, tamsios paslaptys ir netikėta atomazga... Ar įmanoma susikurti laimę iš naujo?

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
 1. knygų skaitytoja
  100%
  Esu šios knygos pradžią skaičiusi dar tuomet, kai ji buvo įkelta į wattpad. Tik gaila, nespėjau pabaigti. Pati knyga man pasirodė šiek tiek gilesnė už įprastus svajonių romanus, kuriuos pradėjus skaityti jau yra kone aiški pabaiga.
 2. Danutė B.
  40%
  Labai viskas suplakta į vieną krūvą ir kai kur sunku susigaudyti. Ir meilė, ir detektyvas, bet ant galo jau per daug visko ir makalynė išeina. Veikėjai irgi nuspėjamo elgesio. Labai užkliuvo slapyvardis, kodėl negalima gražaus ir reikšmingo pseudonimo pasirinkti, kažkaip lietuvių rašytojos visai nuvilia paskutiniu metu. Kas tai per slapyvardis, raidžių krūva ir tiek.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()