19%
19%

Draugai, mylimieji, šokoladas

Friends, Lovers, Chocolate

Alexander McCall Smith

Vertinimas nėra galimas:
70% of 100
(įvertinimai 2)

SKU: 000000000001102285, EAN kodas: 9789955242994, ISBN kodas: 995524299X, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 320, Leidimo metai: 2006-10-01, Formatas: 12,6x19,8, Knygyne: 6.94, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 5,62 € Knygyne 6,94 €

Sutaupote 1,32 € (19%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Izabelė Dalhausi dažnai galvoja apie draugus, kartais apie mylimuosius, o retsykiais ir apie šokoladą. Būdama Edinburgo filosofe, ji tvirtai žino, ko yra verta. Ši moteris gali ramia širdimi redaguoti straipsnį, pavadintą „Nuodėmės garbei“, nė kiek neabejodama jame išdėstytomis mintimis, tačiau tikras gyvenimas... Na, tikras gyvenimas šiek tiek sudėtingesnis – ypač kai kalbama apie Izabelės jausmus Džeimiui, kur kas už ją jaunesniam vaikinui, kuris svajoja vesti jos dukterėčią Ketę. Džeimio žavesys Izabelę gerokai trikdo ir sukelia daugybę vidinių prieštaravimų. Aš esu filosofė, galvoja ji, bet taip pat esu ir moteris.
O laukia dar daugiau painiavos. Kol Ketė ilsisi Italijoje, Izabelė sutinka pavaduoti ją kulinarijos parduotuvėje. Čia moteris išsiaiškina, kad vienam iš pirkėjų neseniai buvo persodinta širdis, o dabar jį kamuoja prisiminimai, kuriuos sunku paaiškinti ir kurie, kaip jis pats tvirtina, priklauso donorui.
Izabelė susidomi. Taip smarkiai, kad stačia galva neria į pavojingą tyrimą. Tačiau dar lieka laiko pagalvoti ir apie dalykus, kurie jai svarbūs – meilė, draugystė ir, žinoma, vilionės. O pastarosios gali įgauti bet kokį pavidalą – pavyzdžiui, šokolado arba... aistringo italo.
 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 80%
    Linksmai.
  2. 60%
    Nors ant knygos viršelio buvo daug pagyrimų autoriui, kuris yra medicinos teisės profesorius, siužetinė linija neišlaiko kokybės ir nukrypsta "meilės romanų" link. Žurnalistė sutinka žmogų, kuriam transplantuota širdis. Jis mano, kad yra persekiojamas donoro prisiminimų - čia įdomu, yra apie ką pamąstyti. Ir... žurnalistės nepavykęs blaškymasis tarp dviejų vyrų.... Ir susidomėjimas nyksta
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...