GERA KAINA

Du broliai

ISBN kodas: 9786090143148, EAN kodas: 9786090143148

Two Brothers

Ben Elton

Vertinimas nėra galimas:
91% of 100
(įvertinimai 16)
Nominuota!

EAN kodas: 9786090143148, ISBN kodas: 9786090143148, SKU: 000000000001111897, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 496, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2020-11-08, Formatas: 21,3x14,3x3,5, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Zita Marienė

Ypatinga kaina
9,74 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

1920 m. vasario 24 d. Berlyne gimė du berniukai, kuriems buvo lemta tapti broliais. Tą pačią dieną Miunchene buvo įkurta nacionalsocialistų partija.

Paulius ir Otas – neperskiriami, panašūs į savo žydus tėvus, bet nė trupučio – vienas į kitą. Jų tėvas groja džiazo klubuose, motina – gydytoja. Broliai kartu auga, draugauja su mergaite vokiete ir abu įsimyli kitą – žydaitę, lankančią jų tėvo muzikos pamokas. Vokietijai pamažu atsigaunant po Pirmojo pasaulinio karo, į valdžią ateina nacistai ir gyvenimas ima keistis – staiga svarbiausia tampa kraujo grynumas ir kilmė. Amžiną draugystę ir ištikimybę prisiekusio Šeštadienio klubo, kurį sudaro broliai ir abi mergaitės, laukia sunkūs išbandymai.

„Du broliai“ – jaudinanti, nuoširdi ir įtampos nestokojanti šeimos istorija, kaip ir gyvenime kupina juoko ir ašarų, švelnumo ir pykčio, ištikimybės ir išdavysčių. Kad liktų gyvi patys ir jų mylimi žmonės, tenka daug ką paaukoti, įveikti kasdienę neapykantą, atsikratyti slogių prisiminimų ir numaldyti skausmą. Kartais iš šių pastangų išauga vienatvė, baimė ir žiaurumas, o kartais – gerumas, išmintis ir laimė.

Benas Eltonas – anglų rašytojas, režisierius, stendapo komikas, skandalingo miuziklo We Will Rock You kūrėjas. 

Devintojo dešimtmečio enfant terrible, komedijos žvaigždė, trylikos bestselerių autorius, ašaka kritikų gerklėje ir... romanas apie nacizmą? Sunku patikėti. Šią labai asmenišką ir nuoširdžią istoriją Benas Eltonas norėjo papasakoti visą gyvenimą. Ir štai jis sulaukė tokios brandos, kai jau gali šį norą įgyvendinti.
Daily Mail

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 16)
TOP komentarai
 1. 100%
  Kažkas čia rašė, kad knyga paaugliams...Nežinau ar šiuolaikiniai paaugliai subrendę tokioms knygoms ir tokioms istorijoms. Nuostabi liūdna knyga, Kitokia nei paprastai būna knygos apie žydus, išliekanti atmintyje ilgam.
 2. 100%
  Labai įdomus šios knygos siužetas, veikėjai, laikas, keliamos problemos, vaizduojamos šeimos gyvenimas, Hitlerio atėjimas į valdžią ir įsitvirtinimas, žydų persekiojimas ir naikinimas. O dar meilė, pasiaukojanti ir savanaudiška, amžina draugystė, kuri patiria sunkius išbandymus. Skaityti įdomu, knyga patiko, išsiskiria iš kitų knygų, vaizduojančių žydų genocidą, o veiksmas vyksta Berlyne, Londone.
 3. 100%
  Nuostabi knyga, įtraukianti ir įsimintina istorija apie holokaustą.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...