Du gali išlaikyti paslaptį. E.knyga

ISBN kodas: 9786090143728, EAN kodas: 9786090143735

Two Can Keep a Secret

Karen M. McManus

Vertinimas nėra galimas:
86% of 100
(įvertinimai 7)

SKU: 000000000011002625, Knygos formatas: Elektroninė knyga, EAN kodas: 9786090143735, ISBN kodas: 9786090143728, Puslapių skaičius: 336, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2020-12-17, Formatas: 21,3x14,3x2,9, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Gabrielė Virbickienė

10,10 €

Elektroninė knyga

Įsigytą el. knygą rasite skiltyje „Mano paskyra“ arba savo el. pašto dėžutėje. Elektroninę knygą ePUB formatu galėsite skaityti formatą palaikančiose el. knygų skaityklėse arba, naudodami specialią skaitymui skirtą programėlę, savo telefone ar kompiuteryje.

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Karen M. McManus „Du gali išlaikyti paslaptį“
Jaunimui nuo 14 m.


Pavojingos apgaulingai tykaus miestelio paslaptys, šiurpinantys grasinimai, žmogžudystės ir begalinis jaunos merginos ryžtas išsiaiškinti tiesą – tobulas kokteilis kvapą gniaužiančiam detektyviniam trileriui. 

Eko Ridžas – mažas Amerikos miestelis. Elerė jame nėra buvusi, bet apie jį žino viską. Kadaise ten dingo jos septyniolikmetė teta, o vos prieš penkerius metus miestelį išgarsino abiturientų pokylio karalienės žmogžudystė. Dabar Elerė kraustosi į Eko Ridžą pas močiutę, kurios beveik nepažįsta.
Miestelis tarsi atvirukas, bet kupinas paslapčių. Dar nė neprasidėjus mokslo metams anonimas pagrasina abiturientų pokylyje pakartoti, kas nutiko prieš penkerius metus, o tada dingsta dar viena mergina.
Elerei paslaptys ne naujiena. Jų turi ir jos mama, ir močiutė, ir su kiekviena Eko Ridže praleista diena aiškėja, kad visi ką nors slepia. Tačiau bėda ta, kad paslaptys gali būti labai pavojingos, o dauguma nemoka jų saugoti...

Karen M. McManus – pasaulio jaunimo dėmesį prikausčiusio bestselerio „Vienas iš mūsų meluoja“ autorė. Antra autorės knyga „Du gali išlaikyti paslaptį... jei vienas iš jų negyvas“ akimirksniu pavergė skaitytojus, pelnė krūvą apdovanojimų ir jau yra išversta į daugiau nei 30 kalbų!

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Dar viena nuostabi Karen M. McManus knyga, kuri prikaustė dėmesį nuo pat pradžių. Autorė - tikra slapukė, puikiai mokanti vedžioti skaitytoją už nosies, jei patiko jos ankstesnioji knyga, ši turėtų patikti dar labiau ;)
 2. 100%
  Kaip ir kita šios autorės knyga ji prikaustė dėmesį ir privertė būti įsitempusiai iki kulminacijos, kuri nenuslūgsta iki paskutinio sakinio :)
  Nėra Pateikiama labai daug faktų iš policijos pusės todėl visiškai įsitraukti į spėliojimą kaip tikram detektyvui neįmanoma, bet kai gauni galimybę į tokia situacija pažvelgti iš paprasto žmogaus pusės ir dėlioti faktus ir kartais net kyla noras ginčytis su veikėjais tada jau supranti, kad istorija tikrai yra įdomi.
  Todėl rekomenduoju perskaityti visiems kam patinka detektyvai ir dėmesys tikrai bus prikaustytas :)
 3. 100%
  Detektyvas apie dingusias merginas. Turbūt labiau skirtas jaunimui, bet man patiko.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...