Nauja
Nauja

Dublerė

ISBN kodas: 9786094872679, EAN kodas: 9786094872679

The Understudy

B. A. Paris, Clare Mackintosh, Holly Brown, Sophie Hannah

Vertinimas nėra galimas:
60% of 100
(įvertinimai 2)

ISBN kodas: 9786094872679, EAN kodas: 9786094872679, SKU: 000000000002189375, Puslapių skaičius: 336, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2022-04-11, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21,5x14,5x3, Knygyne: 25.89, Vertėjas: Ilona Šalnienė, Leidykla: BALTO

Ypatinga kaina
20,71 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Karoliną, Bronę, Elizą ir Kendalę – visiškai skirtingas moteris – draugėn suveda dukros. Prestižinėje Orlos Flin akademijoje mergaitės mokosi scenos meno, draugauja, pykstasi – kaip ir įprasta paauglėms. Tiesa, talentų kalvėje konkurencija kur kas aršesnė nei paprastoje mokykloje. Žiauresnės, žinoma, ir patyčios.


Patyčių sukeltas nuoskaudas paauglės linkusios pamiršti, o jų mamos lieka budrios. Juolab kad vienas po kito pasipila įvykiai, panašesni į grasinimus nei į piktus pokštus. Įtarimų kelia ir naujokės Imodženos Kervud elgesys. Atrodo, kad mergaitėms kyla rimtas pavojus.


Pasiryžusios apsaugoti dukras, keturios motinos griebiasi savų metodų. Tačiau kuo labiau artėja prie tiesos, tuo labiau tampa akivaizdu, kad kiekviena taip pat turi ką slėpti. Nuo ko iš Amerikos pabėgo Kendalė? Ką vakarais paslapčia rašo Karolina? Kodėl Bronė ir akademijos vadovas tokie artimi? Kokia neleistina veikla užsiima Eliza? Ką jos slepia nuo savo vyrų, dukrų ir – viena nuo kitos?

Bet juk meluoja visi, tiesa? Yra didelis, mažas, baltas melas...


Meluojame, kad apsaugotume save, vienas kitą, kad neįskaudintume. Meluojame nesusimąstydami ir meluojame dėl, regis, smulkių ir nereikšmingų priežasčių, sakome tai, kas

beveik nebūtų svarbu, jei mus demaskuotų.

Tik kartais tai svarbu.

Kartais niekas negali sužinoti tiesos.


„Aštrus kaip skustuvo ašmenys, klastingas ir puikiai susuktas siužetas, kaip ir paauglių draugystės. Įtikinama!" – The Guardian

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
 1. 60%
  Lengvas trileris, šiek tiek buvo nuspėjamas.
 2. 60%

  Džiaugiuosi, jog tokios puikios autorės pasiryžo suvienyti jėgas ir sukurti dar vieną naują trilerį. Nori nenori, tuomet ir skaitomai istorijai lūkesčiai tampa didesni. Nuobodžiauti skaitant šią knygą tikrai nebuvo kada, tačiau man pasijuto tas, jog tai nėra vieno autoriaus darbas. Ir pagavau save blaškantis..
  Pati knygos tema man pasirodė tikrai įdomi bei aktuali. Autorės palietė jautrią bei opią temą - patyčias. Vien jau už tai joms didelis pliusas. Pats istorijos pateikimas bei kiti keletas siužeto posūkių, deja, tačiau manęs neįtikino. Tikrai tikėjausi stipresnės knygos, tačiau labai nusivylusi taip pat nelikau.
  Šią istoriją rekomenduočiau mėgstantiems lengvesnius trilerius. Manau, jog ši knyga tikrai patiks.

Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...