40%
40%

Dukra

Erika Burinskaitė

Vertinimas nėra galimas:
75% of 100
(įvertinimai 4)

EAN kodas: 9786090126967, ISBN kodas: 9786090126967, SKU: 000000000001110955, Originalo kalba: Ne, Leidimo metai: 2017-02-10, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Ne, Puslapių skaičius: 192, Formatas: 19,8x12,5x1,8, Knygyne: 10.39, Vertėjas: Ne, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 6,23 €
Knygyne 10,39 €

Sutaupote 4.16€ (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Pakeisti save – didžiausias darbas. Sugerti visus savo negatyvius būdo bruožus ir paversti teigiamais – iššūkis, kuris mane skatino atrasti savo pačios aukso viduriuką. Kad ir kokią tamsą išgyvenau praeityje.

Mano istorija viena iš daugybės. Liūdna, baugi, sukrečianti, bet su laiminga pabaiga. Tai pasakojimas apie smurtautojo dukters gyvenimą ir siekį jį pakeisti. KAIP SMURTĄ PAVERSTI ANGELU? Kaip susitaikyti su praeitimi ir atleisti? Kaip iš naujo pamilti save, pasitikėti ir patikėti, kad viską pakeisti įmanoma? Atsiverti, išjausti, perduoti ir įkvėpti pokyčiams, nors atrodo, kad daugiau neištversi.

Suklupus – atsistoti.

PASITAISYTI KARŪNĄ IR DARYTI.

Erika yra viena iš geriausių mokinių. Didžiuojuos jos pasiekimais. Tikiu, kad būtent ši tikra istorija, kurią papasakojo savo knygoje, padarė ją žmogumi, kuris įkvepia ir tarnauja ne tik savo, bet ir visuomenės labui.

Alex Monaco, bestselerio ,,Laimingi šunsnukiai“ autorius, gyvenimo provokatorius, verslininkas, www.monaco.lt įkūrėjas

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. Nijolė
  100%
  Nors knyga , galbūt, skirta jaunimui, bet perskaičiau su malonumu, jeigu galima taip išsireikšti. Tėvams vertėtų šią knygą perskaityti ir pažvelgti į savo šeimą iš šalies . Ar kartais nepagalvodami skaudžiai sužalojame artimiausių žmonių sielą? Gerbiu šią rašytoją išdrįsusią atverti savo šeimos slaptas duris.
 2. Dovilė
  80%
  Labai atvira ir sukrečianti knyga.
 3. Ieva
  60%
  Knyga jautri. Tikra istorija paliečia. Tačiau pačiai knygai trūksta vientisumo. Labai mėtomasi, kartojamasi. Vienur lyg ir pasakojama sava istorija, kitur lyg bandoma motyvuoti. Norėtųsi, kad knyga būtų ne dviejų stilių kratinys, o tiesiog arba autobiografinis romanas, nuo pradžios iki išgijimo, arba motyvuojanti knyga, kurioje remiamasi savo patirtimi.
  Pačios autorės vaikystė buvo tikrai sunki. Tikiuosi, kad šis atviras pasakojimas padės panašaus likimo vaikams.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()