Dvi undinės stiklinėje

ISBN kodas: 9786090137123, EAN kodas: 9786090137123

Due sirene in un bicchere

Federica Brunini

Vertinimas nėra galimas:
72% of 100
(įvertinimai 13)

EAN kodas: 9786090137123, ISBN kodas: 9786090137123, SKU: 000000000001111720, Kalba, iš kurios versta: Italų, Puslapių skaičius: 216, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Italų, Leidimo metai: 2019-05-11, Formatas: 23,5x14,3x2,2, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Inga Tuliševskaitė

Ypatinga kaina
10,08 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Anksčiau ar vėliau visiems prireikia atokvėpio užeigos. Vietos, kuri priimtų tai, ką nešiojame savyje: žaizdas, kaltės jausmą, apgailestavimus, neviltį, skausmą, neryžtingumą, sąžinės priekaištus, netektis, baimes. Vietos, kur laikas sustoja šalia, kad mus palaikytų, nemesdamas iššūkio, nekaltindamas ir nespausdamas.
Atokioje Viduržemio jūros saloje įsikūrė paslaptingi poilsio namai, priklausantys dviem draugėms. Jų nerasite kelionių vadovuose, negalėsite užsisakyti kambario internetu ar per kelionių agentūrą. Apie „Pavargusių undinių“ užeigą žmonės išgirsta vieni iš kitų, o ten patekti galima tik parašius įtikinamą laišką. Būsimus gyventojus šeimininkės renkasi pačios.
Ir štai sykį į užeigos duris pasibeldžia penki žmonės su skirtingais tikslais. Vieni bando rasti sielos ramybę ir atsikratyti vidinių demonų, kiti turi asmeninių priežasčių. Ne visi jie yra tie, kuo dedasi. O gal jie meluoja patys sau? Kas nutinka, kai įsiveržusi praeitis išmuša pagrindą iš po kojų? Nuo ko slepiasi namų šeimininkė Tamara, niekada neišvažiuojanti iš salos?
Dešimt viešnagės dienų pakeis tų žmonių likimus. Jų laukia netikėti atradimai ir gyvenimo pokyčiai. Nė vienas iš salos neišvažiuoja toks, koks buvo.
Tai knyga, padedanti keisti gyvenimą. Tereikia plačiau atmerkti akis ir savęs paklausti – ko aš iš tikrųjų noriu?
 
FEDERICA BRUNINI yra rašytoja, žurnalistė, tinklaraštininkė ir nenuilstanti keliautoja. Yra išleidusi keletą knygų. Rašytoja gyvena keliaudama tarp Milano, Talino ir Goco salos, kurioje rengia jogos užsiėmimus. Jos tinklaraštis: www.federicabrunini.com


Plačiau apie knygą skaitykite čia >>

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 13)
TOP komentarai
 1. 100%
  ...Kažkur viduržiemio jūros pakrantėje yra įsikurę svajonių poilsio namai ,o tiksliau būtų pavadinti ,sielos reabilitacijos centras "Pavargusios undinės" ,kurio sumanytoja -moteris ,patyrusi didžiulį skausmą praeityje,bei su savo partnere nutarusi padėti kitoms sužeistoms sieloms.Visi mes savotiškai esame pavargę nuo tam tikrų sunkiai išsprendžiamų gyvenimo sunkumų."Niekas neišeis iš šių namų tokie,kokie atėjo" ,-teigia "Pavargusių undinių " įkvepėja Tamara ,ir ji tikrai žino,ką sako.
  Šio R&B nėra pažymėta nei žemėlapyje ,nei facebook reklamoje ,bet ten pabuvojusių žmonių likimus per 10 dienų smarkiai pasikeičia ir jis amžinai lieka apažymėtas jų širdyse.
  Labai šviesi,išmintinga ,turtinga įvairių gyvenimiškų patirčių knyga ,sušildanti sielą ,lengvai skaitoma bei įtraukianti.
 2. 100%
  Patiko išlaikyta intriga iki knygos pabaigos
 3. 100%
  Knyga, kurią rekomenduočiau.Man labai patiko, labai greit ir lengvai skaitoma. Labiausia įstrigusi knygos vieta matyt 4 taisyklės: Žmogus, kuris ateina, yra tas, kurio lauki; Visada nutinka tai, kas turėjo nutikti; Akimirka, kai tai nutinka, tam pati tinkamiausia; Kai kas nors baigiasi - baigiasi.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...