Dvylika

ISBN kodas: 955085940, EAN kodas: 9789955085942

Twelve

Nick McDonell

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimas 1)

EAN kodas: 9789955085942, ISBN kodas: 955085940, SKU: 000000000001100700, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 253, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Jovita Liutkutė

Ypatinga kaina
5,90 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Vos pasirodęs romanas “Dvylika” sukėlė sensaciją visame pasaulyje ir patvirtino, kad septyniolikmetis jo autorius tarė įstabų ir savitą žodį naujojo tūkstantmečio literatūroje. "Autentiškas talentas! Veržlus ir įtaigus kaip Hemingvėjus! Momentinė autoriaus kartos nuotrauka! Greitas kaip vėjas, negailestingas kaip sieros rūgštis!” Tai tik keli šūksniai apie romaną, kuris sudrebino viso pasaulio literatūrinį gyvenimą.
 
Ramiai šiurpiame romane stebimas vienas mokyklą ką tik baigusio hipiuojančio Baltojo Maiko gyvenimo tarpsnis – savaitė nuo Kalėdų iki Naujųjų metų; jis nutarė metus praleisti, niekur nestoti ir per tą laiką šiaurrytinėje Manhatano dalyje privilegijuotose mokyklose besimokantiems bendraamžiams pardavinėti naują, visus masinantį narkotiką. Bet “Dvylika” nėra romanas apie pereinamojo paauglių amžiaus vargus, nes tie vaikai neturėjo vaikystės: jų tėvai atostogauja Balyje arba tvarko savo verslo reikalus Briuselyje, palikę jais rūpintis pasamdytas tarnaites; tie vaikai lieka vieni namuose, vertuose daugybės milijonų dolerių, linksminasi vartodmi narkotikus, mėgaudamiesi seksu, o knygos pabaigoje – prasimanydami ir kai ką dar.
 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 80%
    Didelį įspūdį palieka tai, kad autorius neslepia nieko, pasakoja visus jaunuolių gyvenimo aspektus. Tai pati atviriausia knyga iš mano skaitytų..
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...