25%
25%
Nauja
Nauja

Dvynės (3-ioji laida)

ISBN kodas: 9789955139898, EAN kodas: 9789955139898

Body Double

Tess Gerritsen

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 2)

ISBN kodas: 9789955139898, EAN kodas: 9789955139898, SKU: 000000000002186658, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2021-04-23, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 368, Formatas: 21x14x2,6, Knygyne: 11.99, Vertėjas: Paulina Kruglinskienė, Leidykla: Jotema UAB

Ypatinga kaina 8,99 € Knygyne 11,99 €

Sutaupote 3,00 € (25%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Daktarė Mora Ailz ant teismo medicinos ekspertų stalo vieną dieną išvysta moterį, iki intymiausių detalių panašią į save. Dar labiau sukrečia faktas, kad jųdviejų gimimo data ir kraujo grupė yra vienodos, o DNR tyrimas patvirtina, kad paslaptingoji antrininkė yra jos dvynė sesuo.

Šios mįslingos žmogžudystės tyrimas padeda atskleisti kitų, vis šiurpesnių nusikaltimų virtinę ir driekiasi į praeitį. O siekdama išsiaiškinti painią tiesą apie save ir tapdama šios niūrios istorijos dalyve, Mora pirmiausiai privalo susirasti savo tikrąją motiną, kurios niekada nepažinojo.

Deja, realybė ir ta tiesa yra daug žiauresnė, nei ji norėtų ar galėtų pripažinti.

Kas pagaliau iš tiesų yra daktarė Mora Ailz?

Savo bauginančiame romane Tessė Gerritsen nyra į gilų žmogžudysčių ir manijos šulinį ir sukuria beveik apčiuopiamą įtampos ir nežinios atmosferą, galop ūmiai atskleisdama ir pritrenkiančią, ir nelauktą atomazgą.

Atsiliepimai

[Knyga] sodri, kupina energijos ir šokiruojanti. 
* Manchester Evening News

Baisu, kokia gera Tess Gerritsen. Tiktai toks trileris šitaip prikausto ir dirgina nervus. 
* Harlan Coben

Siaubinga, prikaustanti ir šiurpiai įtikima. 
* The Times

Pilna netikėtumų, šiurpinanti knyga. 
* Sunday Express

Skaitai, jausdamas, kaip šiaušiasi plaukai, ir įsitempęs kramtai nagus. 
* Guardian

Jeigu sukausto ir pavergia — tai Gerritsen. Įtampa aštri kaip skalpelio ašmenys. Užkariaujantis, užimantis kvapą skaitymas. 
* Tami Hoag

Apie autorę

Dr. Tesė Geritsen (gim. 1953) — gydytoja ir tarptautinę šlovę pelniusių mokslinės fantastikos ir įtempto siužeto bestselerių autorė. Studijavo mediciną Stanfordo universitete, įgijo medicinos daktaro laipsnį. Bestselerių autorė savo kūryboje sėkmingai pritaikė asmeninę gydytojos darbo ligoninės priimamajame patirtį.

Tačiau jos interesai aprėpia ne vien medicinos sritį. Studijuodama antropologiją Stenfordo universitete, paskutiniame kurse ji katalogavo šimtmečių senumo žmonių palaikus, o dabar nuolat keliauja po pasaulį ir žavisi senosiomis kultūromis.

Šiuo metu Tesė Geritsen atsidėjusi vien romanų kūrybai.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Knyga patiko. Įdomus Moros gyvenimo vingis, atrastos šaknys.
  2. 80%
    Įtampa iki paskutinio puslapio.Teismo medicinos ekspertė grįžusi iš kelionės randa prie namų automobililyje nužudytą...save.Padirodo tai jos dvynė sesuo,apie kurią nežinojo nieko.Prasideda tyrimas ,atskleidžiantis baisią šeimos paslaptį.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...