ŽEMA KAINA
-10% su kodu: SUTAUPAU

Džerodų dinastija. Pirma knyga

ISBN kodas: 9786090307861, EAN kodas: 9786090307861

Dynasties: The Jarrods

Kathie Denosky, Maureen Child, Tessa Radley

SKU: 000000000002189244, ISBN kodas: 9786090307861, EAN kodas: 9786090307861, Puslapių skaičius: 480, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2022-03-21, Formatas: 18,5x12,5x3, Leidykla: UAB Svajonių knygos , Vertėjas: Laima Juknevičiūtė, Linara Jagminaitė, Neringa Milaknienė

Ypatinga kaina
4,40 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

DŽERODŲ DINASTIJA. Paslapčių suskaldyta galinga šeima – vėl kartu. Šeši jausmingi romanai apie Džerodų dinastijos palikuonis!Iš Aspeno, Kolorado valstijos, kilusiai Džerodų dinastijai jau daugiau nei šimtas metų. Šeima augo kartu su miestu, o jos įkurtas kurortas tapo prabangaus ekstravagantiškumo ženklu. Džerodai – didžiulė, turtinga ir įtakinga šeima. Atskleidžiamos jos narių paslaptys, aikštėn kyla puoselėjama slapta meilė... visi gyvena ilgai ir laimingai.


Maureen Child. Paveldėta kilmė

Erikos Prentis gyvenimą aukštyn kojomis apverčia netikėta naujiena. Erika sužino, kad yra kilusi iš turtingos Kolorado dinastijos, maža to – biologinis tėvas paliko jai didžiulį turtą. Supažindinti naująją paveldėtoją su Džerodų šeimos reikalais patikima teisininkui Kristianui Henfordui.

Erikos laukia dar vienas netikėtumas…


Tessa Radley. Nesakyk ne

Jos vienintelės nesiliovė geidęs...

Praėjo keturiasdešimt devynios dienos ir naktys nuo tada, kai Gajus Džerodas paskutinį kartą lietė Averę Lankaster. Sėkmingas verslininkas patikėjo gandais, kad ši mergina – viso labo turtų medžiotoja. Bet nė akimirkai neįstengė išmesti jos iš galvos. Priverstas vėlei dirbti kartu su Avere Gajus vos įstengia tramdytis. 


Kathie DeNosky. Tekėti iš meilės

Grįžusi į gimtąjį Aspeną, neilgai trukus Melisa Džerod užmezga neįpareigojantį romaną su vietinės rančos savininku Šeinu Makdermotu, vienu iš Džerod Ridžo kurorto investuotojų ir pagarsėjusiu mergišiumi. Netikėtai nesantuokiniai ryšiai įgauna naujų atspalvių. Tik laiko klausimas, kada jų paslaptis išaiškės.


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...