-10% su kodu: SUTAUPAU

Džonatanas Streindžas ir ponas Norelis

ISBN kodas: 9786090147603, EAN kodas: 9786090147603

JONATHAN STRANGE & MR NORRELL

Susanna Clarke

Vertinimas nėra galimas:
53% of 100
(įvertinimai 3)
Nominuota!
Knyga, virtusi filmu

EAN kodas: 9786090147603, ISBN kodas: 9786090147603, SKU: 000000000001112374, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 912, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2021-10-29, Formatas: 23,5x14,3x6, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Bronislovas Bružas

Ypatinga kaina
28,69 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Tarptautinis bestseleris

„Nuostabi knyga, žavingai originali ir tikroviška.Sunday Times


„Neabejotinai geriausias anglų fantastinis romanas per pastaruosius septyniasdešimt metų.“ NEIL GAIMAN


Vos pasirodęs debiutinis Susannos Clarke romanas apie magišką Anglijos istorijos viziją sulaukė milžiniško populiarumo ir tarptautinio pripažinimo. Visame pasaulyje parduota daugiau nei keturi milijonai šios knygos egzempliorių, jai skirtos prestižinės „Hugo“ ir Pasaulio maginės fantastikos premijos, romano motyvais sukurtas serialas ir stalo žaidimas. Nuostabiai tikroviškai sukurtas užburiantis pasaulis nepalieka abejingų ir prikausto skaitytojo dėmesį nuo pirmo iki paskutinio puslapio.


Devyniolikto amžiaus pradžioje beveik visa Europa nusilenkė Prancūzijos imperatoriui Napoleonui. Su šiuo karo genijumi vis dar kovoja Anglija, bet anglus gali išgelbėti tik stebuklas. Tiksliau – burtininkai. Jų Anglijoje netrūksta, senovėje jie garsėjo magiškomis galiomis, bet dabar jų palikuoniai uoliai gilinasi į magijos istorijos studijas ir visiškai nesidomi praktine magija.

Dauguma žmonių apskritai nebetiki burtais ir istorijomis apie fėjas, elfus ar Kranklių karalių, kadaise valdžiusį Angliją ir Fėjų karalystę. Tačiau Jorko burtininkų draugijos susitikime pasirodęs ponas Norelis įtikinamai pademonstruoja, kad magija niekur nedingo.

Netrukus paaiškėja, kad ponas Norelis nėra vienintelis praktikuojantis burtininkas Anglijoje. Vieną dieną į jo duris pasibeldžia Džonatanas Streindžas. Išvaizdus, drąsus ir talentingas vyras tampa pono Norelio mokiniu. Burtininkų remiama Anglijos kariuomenė sėkmingai grumiasi su pačiu Napoleonu, tačiau ilgainiui Streindžui karas pabosta. Jis ima domėtis pavojingiausiomis, siautulingiausiomis magijos formomis, keldamas grėsmę ne tik jųdviejų su ponu Noreliu partnerystei, bet ir rizikuodamas viskuo, ką brangina ir myli.


Įmantrus, šmaikštus ir tikroviškas Susannos Clarke romanas atskleidžia nuostabią ir stulbinamai išsamią magiškos Anglijos istorijos viziją. Ši knyga neabejotinai patiks visiems „Hario Poterio“, „Sostų žaidimų“ ir „Žiedų valdovo“ gerbėjams.

Žavingas ir chimeriškas romanas, niaurią mitologinę fantastiką derinantis su nuostabia Jane Austen papročių komedija, magiškosios literatūros žanro šedevras, niekuo nenusileidžiantis J. K. Rowling ar J. R. R. Tolkieno kūriniams.

Time 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 80%
  Įspūdingos apimties ir nelengvai skaitoma.
 2. 40%
  Pritariu, kad labai ištęsta ir nuobodoka. Nepatiko ir grubus, klampus vertimas. Labai sunkiai skaitėsi. Numečiau nebaigusi.
 3. 40%
  Didelė apimtis, labai tolima ir neįdomi man tematika. Nuobodoka, ištęsta. Tikriausiai patiks tiems, kas dominis magijos istorija, magija. Valios pastangomis perskaičiau, viena neįdomiausių mano perskaitytų knygų
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...