20%
20%

Egzorcistas

The Egzorcist

William Peter Blatty

Vertinimas nėra galimas:
76% of 100
(įvertinimai 11)
Knyga, virtusi filmu

EAN kodas: 9786094442155, ISBN kodas: 9786094442155, SKU: 000000000002171993, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 416, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2017-05-01, Formatas: 21,6x14,4x3,1, Knygyne: 12.69, Leidykla: SOFOKLIS, UAB , Vertėjas: Jurga Brastavičiūtė

Ypatinga kaina 10,15 €
Knygyne 12,69 €

Sutaupote 2,54 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Tikros apsėdimo istorijos įkvėptas William Peter Blatty 1971 m. sukuria vieną skandalingiausių visų laikų romanų. Įtemptą siužetą paremia psichiatrijos ir religijos studijų tyrimai, pagal knygą sukurtas garsus filmas. „Egzorcistas“ skaitytojų sąmonėje išlieka kaip ryškiausia pirmapradės kovos tarp gėrio ir blogio metafora.

Ramus garsios aktorės ir jos dukters gyvenimas išpuoselėtuose namuose tampa košmaru. Netikėtas triukšmas palėpėje, keisti kvapai pamažu virsta širdį veriančiu klyksmu ir stingdančiu šalčiu mergaitės kambaryje. Negana to, moteris pastebi dramatiškus ir pavojingus savo vienuolikmetės dukros pokyčius: akys virsta iš akiduobių, ji riaumoja žvėries balsu, blaškosi, keikiasi svetima kalba, inkščia. Siaubo apimta mama kreipiasi į gydytojus, tačiau niekas negali įveikti negandos. Kai nebelieka jokios vilties, moteris nueina į bažnyčią. Jai padėti pasisiūlo kunigas Karas. Jis įsitikina, kad mergaitė yra apsėsta, ir egzorcizmas – vienintelė galimybė išlaisvinti demonų užvaldytą vaiką.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 11)
TOP komentarai
 1. gintare
  100%
  beskaitant pati nejuciom pradedi galvoti, o gal istikruju buna kazkas tokio.puiki knyga
 2. Rita
  100%
  Puikus kurinys.
 3. Diana
  100%
  Ilgai laikyta lentynoje, bijota, jog teks miegoti įsijungus šviesą (esu bailiukė pastaruoju metu), krupčioti nuo aplinkinių garsų, visur matyti demonus. Ir pagaliau paimta į rankas - smalsumas pražudė katę. Tobulybė rudeniui. Kam patiko "Kostantinas" tiek filmas, tiek serialas tikrai siūlau, aišku čia nebus tiek veiksmo bei energijos (kunigėlis nebus visiškai visažinis ir nepasakys: '"Taip, ją apsėdo demonas, pavarom su egzorcizmu"), bet mintis ir šiurpuliukai garantuoti. Ar buvo taip baisu, kaip tikėjausi? Ne, nors gal dėl to, jog skaičiau dienos metu, neitin leidau sau prisėsti prie jos vakare. Nors tas momentas kai persekiojo Šaroną, buvo toks... nejaukus? Manau, jog skaitant vakare, esant vienam namuose ir be abejojo tyloje, tikrai turėtų mažų mažiausiai priversti pasijausti nejaukiai tam tikrais knygos momentais. Ar knyga pateks prie mėgstamiausių? Tikrai taip. Kaip ir į sąrašą tų, kurias noriu perskaityti antrą kartą.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()