Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

EL. KNYGOS


  Milžinas. Tik 4,95Eur per mėnesį už daugiau nei 900 knygų!
Elektronines knygas įsigykite Knygų klube ir jos automatiškai atsidurs Milžino programėlėje jūsų
telefone ar planšetėje.

 
El. knygas rekomenduojame skaityti, naudojant “Milžino” programėlę mobiliesiems įrenginiams. Ją galite parsisiųsti čiaPerkant knygas pirmą kartą - gausite registraciją patvirtinantį laišką iš www.milzinas.lt svetainės. Laiške bus nurodytas prisijungimo vardas ir slaptažodis. Nurodytus prisijungimo duomenis naudokite ir „Milžino“ programėlėje. Parsisiuntę ir prisijungę "Milžino" programėlėje, nupirktas knygas jau rasite paruoštas skaityti.
Jei perkate pakartotinai – visos nupirktos el. knygos atsidurs Milžino programėlėje Jūsų mobiliajame įrenginyje, prisijunkite ir skaitykite!
Prie programėlės ir milzinas.lt svetainės reikės prisijungti - jei neprisimenate savo slaptažodžio, galite susikurti naują čia, naudokite tą patį elektroninio pašto adresą, kuriuo esate registruotas Knygų klubo svetainėje.
Daugiau informacijos rasite čia

Rūšiuoti pagal

Rodyti po

20 40 60

1 2 3 4 5 6

Rūšiuoti pagal

Rodyti po

20 40 60

1 2 3 4 5 6

Gausiame elektroninių knygų sąraše rasite populiariausius grožinės literatūros kūrinius, vaikiškas knygas bei dalykinės medžiagos. Vos keliais mygtuko spustelėjimais įsigykite tai, ko ieškote ir tą pačią akimirką galėsite džiaugtis savo naujausiu pirkiniu kompiuteryje, planšetėje ar išmaniajame telefone.