Elektroninių knygų D.U.K.

Kas yra el. knyga?

Elektroninė knyga – tai knyga, kurią galite skaityti elektroniniuose įrenginiuose, tokiuose kaip specialios skaityklės, kompiuteriai, telefonai ar planšetės. Knygos turinys yra toks pats, kaip ir popierinės knygos.
Elektroninė knyga svetainėje žymima tokiu ženkliuku:

Kaip nusipirkti el. knygą?

Elektronines knygas gali įsigyti tik registruoti svetainės klientai. Pirkti el. knygas be registracijos nėra galimybės.

Jeigu dar nesate registruotas Knygų klubo narys, pirmiausia turėtumėte užsiregistruoti spaudžiant čia.

Tuomet el. paštu gausite registracijos patvirtinimo laišką – turite paspausti laiške esančią nuorodą, taip Jūsų paskyra bus aktyvuota. Po to galite prisijungti prie paskyros (galite spausti čia) ir paieškoje įveskite Jus dominančios knygos pavadinimą bei įsidėkite ją į krepšelį (būtinai prieš tai pasirinkite el. knygą!). El. knygų sąrašą taip pat galite rasti čia.Kai susidėsite visas Jus dominančias prekes, įeikite į krepšelį, ten dar kartą galėsite peržvelgti susidėtas prekes bei jų formatus (šalia el. knygos bus informacinis pranešimas):Sekite pažingsniui ir galėsite apmokėti bei nurodykite savo adresą.

Kai užsakymas yra apmokėtas, el. paštu gaunate užsakymo patvirtinimo laišką, kuriame bus nuoroda knygos atsisiuntimui:Knygą taip pat galite atsisiųsti iš savo paskyros:Savo paskyroje pasirinkite skyrelį „Mano el. knygos“.Kiekvieną knygą galite atsisiųsti iki 5 kartų, kai pasieksite šį skaičių, galimybės atsisiųsti nebebus.

Kaip skaityti el.knygą?

El. knygos kompiuteryje skaitomos per Edge naršyklę. Jeigu knygos per naršyklę neatsidaro, tuomet galima atsisiųsti vieną iš šių programėlių (Windows aplinkoje): Calibre, Sumatra PDF Reader, Freda, Icecream Epub Reader, Cover, Kobo, Nook, Adobe Digital Editions, Bibliovore, Bookviser, EpubReader, Readium.

Mobiliame Android įrenginyje galite skaityti naudojant Google Play Books programėlę.

Jeigu naudojatės Apple įrenginiu, galite skaityti naudojant EPUB Reader programėlę.

Taip pat galite skaityti ir skaityklėse, kurios palaiko ePUB formatą – tam reikia tiesiog įsikelti el. knygą į turimą skaityklę.

Ar galiu skaityti Kindle skaityklėse?

Taip, skaityti galima ir Kindle skaityklėje, tik šiuo atveju dar reikia konvertuoti į MOBI formatą.

Tam turite atsisiųsti Calibre programą, ją rasite adresu http://calibre-ebook.com

Atsisiuntimui pasirinkite kompiuterio operacinę sistemą ir spauskite „Download Calibre“ (Parsisiųsti „Calibre“), nurodykite failo išsaugojimo vietą kompiuteryje. Atsidarykite atsisiųstąjį failą, spauskite „Run“ (Paleisti) ir įdiekite programą vadovaudamiesi įdiegimo instrukcijomis.

Kai programa bus įdiegta, pasirinkite „Add Books“ (Pridėti knygų) skiltį ir pasirinkite kompiuteryje esantį norimos skaityti elektroninės knygos failą. Kai tai padarysite, knygų sąraše pažymėkite norimą konvertuoti knygą ir spauskite mygtuką Convert Books. Atsidariusiame naujame lange viršuje dešinėje pasirinkite iš Output format sąrašo MOBI formatą ir apačioje dešinėje paspauskite mygtuką OK.

Knyga MOBI bus sugeneruota maždaug per minutę, beliks tik el. knygą persikelti į skaityklę.

Kiek kartų galima parsisiųsti elektroninę knygą?

El. knygą galite atsisiųsti iki 5 kartų. Pasitikrinti, kiek kartų jau atsisiuntėte knygą, galite prisijungus prie savo paskyros (galite spausti čia) ir pasirinku skyrelį „Mano knygos“.Kiek dar liko atsisiuntimų, matysite prie „Likę atsisiuntimai“


Kodėl ePUB formatas?

ePUB – populiariausias elektroninių knygų formatas, kuriuo galite skaityti knygas daugelyje skaityklių, kompiuteriuose bei mobiliuose įrenginiuose.

Ar galiu atsispausdinti el. knygą?

Ne, atsispausdinti elektroninių knygų negalima, kadangi tai pažeidžia autorių teises.

Maniau, kad perku popierinę knygą. Kaip atgauti pinigus?

Jeigu elektroninės knygos nei karto nesate atsisiuntę į savo įrenginį, tuomet galite atgauti pinigus. Parašome kreiptis el. paštu [email protected]