Elon Musk. Tesla, SpaceX ir fantastinės ateities paieškos

ISBN kodas: 9786094373350, EAN kodas: 9786094373350

Elon Musk: Tesla, SpaceX, and the Quest for a Fantastic Future

Ashlee Vance

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 7)

SKU: 000000000002169375, ISBN kodas: 9786094373350, EAN kodas: 9786094373350, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 348, Viršelio tipas: Aplankas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2016-11-01, Formatas: 22x15,5x3,3, Leidykla: UAB "Eugrimas" , Vertėjas: Vilma Kačerauskienė

Ypatinga kaina
16,37 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Tarptautinis bestseleris
New York Times bestseleris
One of the Best Books of the Year by The Wall Street Journal
#1 Business bestseller UK knygynuose Waterstones

Šioje knygoje garsus JAV žurnalistas Ashlee Vance aprašo vieną iškiliausių šių dienų asmenybių, Eloną Muską – išradėją, verslo pasaulio žvaigždę, multimilijardinių bendrovių įkūrėją. Šiuo metu jis prilyginamas tokiems minties galiūnams, kaip Stevas Jobsas ir Thomas Edisonas.

Knyga suteiks neįkainojamą galimybę pažinti Eloną iš arčiau – ne tik kaip sumanų verslininką, sukūrusį verslo imperiją, bet, visų pirma, kaip novatorių, savo unikaliais išradimais keičiantį šiuolaikinį pasaulį.

„Manai, aš nenormalus?“ Tokiu intriguojančiu E. Musko klausimu pradedamas biografinis Ashlee Vance pasakojimas apie genijaus iš Pietų Afrikos kelionę į pasaulinį verslo elitą. Ši kelionė kupina pakilimų ir nuosmukių, išbandymų ir triumfo akimirkų, o svarbiausia – atsidavimo savo darbui, idėjoms ir siekiui pakeisti pasaulį. „Norėčiau mirti žinodamas, kad žmonijos laukia šviesi ateitis“, – sako E. Muskas. Ir tai nėra tušti pažadai! Tik jam vienam žinomu būdu jis sugebėjo vienu metu pasiekti didžiausią dešimtmečio pažangą kosmoso, automobilių ir energetikos sektoriuose.

E. Musko sukurta bendrovė „SpaceX“ nuskraidino atsargų kapsulę į Tarptautinę kosminę stotį ir saugiai sugrąžino ją atgal į Žemę. Tai privertė nutilti Elono atžvilgiu skeptiškiausiai nusiteikusius mokslininkus net ginčuose apie, regis, utopišką jo idėją – Marso apgyvendinimą. Kita jo bendrovė, „Tesla Motors“, sukūrė „Model S“, o vėliau – ir visureigį „Model X“ – išskirtinius elektra varomus automobilius, atėmusius amą visai automobilių pramonei. Ir tai − dar ne viskas. E. Muskas yra sparčiai augančios saulės energetikos įmonės „Solar City“ įkūrėjas.

Taigi ši knyga – apie E. Musko pasaulį, kuriame mokslinė fantastika paverčiama realybe. Nenustebkite, jei artimiausioje ateityje mes visi vienaip ar kitaip tapsime jo pasaulio dalimi.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nuostabi knyga, kaip ir pati asmenybė.
 2. 100%
  Viena is tu knygu, kur perskaitai per diena.. Supranti, kad reto proto, uzsispyrimo ir ryzto zmogus, kuris nepasiduoda ir siekia savo tikslu..
  Jo istorija uzkrecia ir motyvuoja pasvelgti ir i savo gyvenima ir stengis palinkti nors ir maza pozityvia zyme..
 3. 100%
  Nesu biografijos mėgėjas, bet man patiko. Tik, mano manymu, turi norėti domėtis kitu žmogumi, kad patiktų ši knyga, nes ji lukštena Elono sunkumas siekiant savo tikslų, jo charakterį, kompanijų sunkumas, taip pat panagrinėja Elono priešus ir konkurentus. Knyga nėra kažkuo ypatinga, tačiau yra ypatingas Elonas ir jo užsispyrimas, jo kelias iki kur jis yra dabar. Vertinu 5, nes 4 yra per mažai. Vertinčiau 4.7, vien tik dėl to, kad atrodo autorius galėjo į knygą įdėti daugiau žaismingumo, nors ir tai biografija.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...