35%
35%

Emocinis intelektas 2.0

Jean Greaves, Patrick Lencioni, Travis Bradberry

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimas 1)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002179735, EAN kodas: 9786099603377, ISBN kodas: 9786099603377, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 272, Leidimo metai: 2019-02-13, Formatas: 17,5x12,5x2, Knygyne: 17.49, Leidykla: Liūtai ne avys

Ypatinga kaina 11,35 € Knygyne 17,49 €

Sutaupote 6,14 € (35%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Knyga padės jums įvaldyti svarbiausią veiksnį, užtikrinantį profesinę ir asmeninę sėkmę.

Šiandienos sparčiai kintančiame konkurencijos ir neramių ekonomikos sąlygų pasaulyje kiekvienas iš mūsų ieško efektyvių įrankių, padėsiančių valdyti situaciją, prisitaikyti prie jos ir atsidurti priekyje kitų. Emociniam intelektui nebereikia pristatymo – jau žinoma, kad jis yra raktas į sėkmę. Tačiau žinoti, kas yra emocinis intelektas, ir suprasti, kaip jį pasitelkti, – du labai skirtingi dalykai. 

„Emocinis intelektas 2.0“ siūlo išsamiai aprašytą programą, padėsiančią sustiprinti keturis pagrindinius emocinio intelekto įgūdžius – savęs supratimą, savęs valdymą, kitų supratimą ir santykių valdymą –  tam, kad įgyvendintumėte savo tikslus ir išplėstumėte savo galimybių ribas. Pirmą kartą autoriai atskleidžia revoliucinę „Talent Smart“ programą, kuri padeda žmonėms atpažinti savo emocinio intelekto įgūdžius, paversti juos stiprybėmis ir džiaugsmingai siekti savo tikslų. Knygoje aprašytos išbandytos strategijos, grįstos dešimtmečių tyrimais. Įvertintos pasaulyje svarbių verslo lyderių, šios strategijos padės jums sustiprinti įgūdžius, kurie atsakingi už puikius rezultatus darbe ar versle ir lemia 58proc. sėkmės.

Naujas, patobulintas populiariausias pasaulyje Emocinio vertinimo testas padės jums išmatuoti jūsų emocinį intelektą ir parodys, kaip jį patobulinti. Pagrįstas pusės milijono žmonių tyrimais, šis testas:
  • nurodys, kurios iš knygoje aprašytų 66 strategijų labiausiai lavins jūsų emocinį intelektą; 
  • atskleis elgesio modelius, atsakingus už jūsų emocinį intelektą; 
  • suteiks galimybę antrą kartą išmatuoti savo emocinį intelektą, kad matytumėte, kaip tobulėjate.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 100%
    Paprasta ir aišku, formuojanti pagrindus apie emocinį intelektą. Praktiška. Daug naudingų patarimų.Rekomenduoju.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...