Ereliai ir angelai

ISBN kodas: 9955232308, EAN kodas: 9789955232308

Adler und Engel

Juli Zeh

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002116990, ISBN kodas: 9955232308, EAN kodas: 9789955232308, Puslapių skaičius: 292, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Vokiečių, Formatas: 14,5x21,5x2,1, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė, Jūratė Dikšaitė

Ypatinga kaina
1,20 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Romane atsargiai gvildenamos visuotinės problemos - saitai tarp prekybos narkotikais ir tarptautinės politikos, Balkanų kelio ir paauglių nusikalstamumo. Tačiau svarbiausias vaidmuo, pratęsiant W. Burroughso, I. Welsho tradiciją, atitenka žmogaus sąmonei - nihilistiškai ir haliucinuojančiai. Zeh jautriai skverbiasi į žmogiškąją vadinamos naujosios Europos tuštumą. Skaitytojas su pagrindiniu veikėju Maksu klaidžioja Vienos gatvėmis ir žmogiškojo suvokimo paribiais.
Juli Zeh (Juli Cė, g. 1974) - vienas labiausiai provokuojančių balsų šiandieninėje vokiečių literatūroje. Nuo 1995 m. rašytoja gyvena Leipcige. Tarptautinės teisės specialistė, dirba JT. Be to, baigusi vokiečių literatūros studijas, dėsto Vokietijos universitetuose kaip vizituojanti lektorė. 2001 m. Juli Zeh keliavo po Bosniją ir Hercegoviną, nuo to laiko jos teisinė ir literatūrinė veikla siejasi su buvusios Jugoslavijos problemomis. Romanas „Ereliai ir angelai" 2002 m. gavo premiją už sėkmingiausią knygos debiutą Vokietijoje.
Zeh kūryba lyginama su G. G. Márquezo magišku pasakojimu ir R. Carvero negailestingu realizmu, veikėjų charakteriai - tarsi H. Böllio, G. Grasso veikėjų reminiscencijos. Romanas aliuziškai siejamas su Stanley Kubricko, „posttarantinine" kinematografija. „Run, Juli, Run..." 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
 1. 40%
  Meluočiau, jei sakyčiau, kad tai puiki knyga. Vis dėlto, ji tikrai buvo kažkuo išskirtinė ir negalima sakyti, kad visiškai bevertė. Iš esmės, bent jau man ji buvo sunkiai suprantama, maždaug tik viduryje knygos ėmiau gaudytis įvykių sekoje ir bent maždaug susidėliojau šiokį tokį įvykių paveikslą.
  Man knyga pasirodė nuobodoka, nelabai logiška, o visų mažiausiai - realistiška.
  Nerekomenduočiau.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...