-10% su kodu: SUTAUPAU

Evangelijų kilmės, krikščionybės bei Antikristo paslaptys

ISBN kodas: 9783000695681, EAN kodas: 9783000695681

Gedas - Erwin Schneider

SKU: 000000000002188116, ISBN kodas: 9783000695681, EAN kodas: 9783000695681, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 118, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2021-10-27, Formatas: 21x15x1, Leidykla: Gedas - Erwin Schneider

Ypatinga kaina
13,99 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Ši istorinė knyga „Evangelijų kilmės, krikščionybės bei Antikristo paslaptys“ iš esmės perrašo viską, kas iki šiol buvo pasakojama apie Evangelijų kilmę. Visi kas domisi Evangelijų kilme ir išplitimu, jų reikšme bei tekstų patikimumu, knygoje ras vienareikšmiškus atsakymus į šiuos klausimus. Čia pasakojama apie „evangelijos“ sąvoką antikoje ir kaip ši sąvoka atsispindi krikščionybėje. Knygoje „Evangelijų kilmės, krikščionybės bei Antikristo paslaptys“ taip pat nuosekliai aptariamas ankstyvosios krikščionybės formavimosi laikotarpis, tarp 41. ir 393. mūsų eros metų, nuo krikščionybės atsiradimo iki Naujojo Testamento kilmės.

Tiriant krikščionybės kilmės klausimus, be keleto išlikusių istorinių šaltinių, ypatingai daug žinių teikia Naujasis Testamentas. O sujungus Naujojo Testamento tekstų archeologiją su išlikusiais istoriniais šaltiniais, atsiskleidžia nuoseklus ir labai ryškus vaizdas, kaip atsirado Evangelijos ir krikščionybė.

Šių dienų katalikai neatsako tiksliai į paprastą klausimą, kas buvo pirmasis Romos vyskupas. Jie abstrakčiai teigia, kad pirmasis Romos vyskupas buvo apaštalas Petras, o tai nėra ir negali būti tiesa. Čia rasite vienareikšmišką atsakymą, mėnesio tikslumu, nuo kada ir kas buvo pirmasis Romos krikščionių bendruomenės vyskupas, dabar vadinamas popiežiumi.

Knygoje „Evangelijų kilmės, krikščionybės bei Antikristo paslaptys“ nuosekliai aptariama ir „Antikristo“ sąvoka, jos atsiradimas bei tos sąvokos reikšmė krikščionybėje. Pateikiami ir istoriniai šaltiniai, kurie grindžia tos sąvokos kilmę.

Kad išvengti bereikalingų ginčų dėl panaudotų šaltinių patikimumo, knygoje vertinami ir  komentuojami tik kanonizuoti ir krikščionių oficialiai pripažinti raštai.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...