F**k it. Daryk, kas patinka

ISBN kodas: 9786090124925, EAN kodas: 9786090124925

F**k it. Do What you Love

John C. Parkin

Vertinimas nėra galimas:
33% of 100
(įvertinimai 3)

EAN kodas: 9786090124925, ISBN kodas: 9786090124925, SKU: 000000000001110710, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 312, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2016-09-02, Formatas: 21,3x14,3x2,2, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Eglė Černiauskaitė

Ypatinga kaina
10,41 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Apimtas streso, piktas ar nusiminęs? Išbandyk F**k It terapiją.

„Sunday Times Style Magazine“ 

 

F**k It. Daryk, kas patinka. Mesk teisės studijas ir tapk virtuvės šefu. Atsisakyk paaukštinimo darbe ir praleisk daugiau laiko su šeima. Daryk, kas patinka. Piešk per priešpiečius. Dainuok nuoširdžiai džiaugdamasis. Daryk, kas patinka. Nustok pardavinėjęs tai, ko žmonėms nereikia, ir daryk masažus, kad žmonės pasijustų geriau. Daryk, kas tau teikia palaimą, nes gyvenimas yra trumpas. Užsisakyk kavos ir sukurk svajonių verslo planą. Plauk banglente. Rašyk poeziją. Daryk mažiau, uždirbk mažiau, planuok mažiau, galvok mažiau, kalbėk mažiau. Daryk, kas patinka. Juokis daugiau, verk daugiau, šok daugiau, mylėk daugiau, prarask daugiau, būk su savimi daugiau. Daryk, kas patinka. Atiduok nereikalingus daiktus labdarai. Pirk tai, kas patinka. Sukurk dainą, praktikuok jogą, rašyk tikrus laiškus ant tikro popieriaus tikru rašalu. Daryk, kas patinka. Išdrįsk palikti savo ženklą. Pasitrauk į šalį ir stebėk praeinančią akimirką. Įsiklausyk į save ir tada kalbėk su kitais. Išklausyk kitus, tada... daryk, kas patinka. F**k It. Paprasčiausiai daryk, kas patinka.

 

Bestselerio „F**k It. Idealus dvasinis kelias“ autorius kviečia siekti iššūkių.

 

 • „F**k It“ knygos išleistos 23 kalbomis,
 • „F**k It“ knygų parduota daugiau nei 500 000 egz.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 60%
  Viso skaitymo metu neapleido mintys, jog tai aš jau kažkur girdėjau, tą aš jau bandžiau rašytis ant lapuko, tą gyvenimo planą jau bandžiau dėliotis. Nežinau kodėl imu tokio pobūdžio knygas vėl ir vėl. Nesakau, jog jos nesuteikia motyvacijos kurti ar permąstyt savo veiklą, tiesiog po 7-8 praktiškai tokios pat knygos, tikrai noris pasakyt f**k it. Kiekvieno asmeninis reikalas skaityti ar ne, bet aš nerekomenduoju. Geriau praleistas laikas būtų prie Game of thrones. Na, bet nėra to blogo kas neišeitų į gerą, o tas gėris bus tas, kad čia parašysiu antrą kartą knygos pavadinimą, kuri atstoja visas tokio pobūdžio knygas, ir tai yra "Auksinis gyvenimo bilietas". Norėtųsi dabar kaip nors įspūdingai pagrįst savo šį teiginį, bet tiesiog perskaitykit.
 2. 20%
  Gaila, bet nėra ką pasakyti.

  Turėjau vilčių, pradėjus skaityti linksėjau sutikdama su autoriaus idėjomis. Mintis aiški - daryk su gyvenimu ką nori, spjauk į kitų nuomonę, nusimesk pančius ir eik savo keliu. Tačiau viskas ką toliau randu, tai lengvabūdišką pasakojimą kaip autorius pasiekė to ar ano naudodamas tokius ar anokius metodus. Paslaptis ta, kad kiekvienam savo ir tas siauras nutiestas takelis neduoda jokios naudos. Faktiškai į rankas pakliuvo autoriaus dienoraštis apie jo sėkmingus sprendimus. Kas nėra labai naudinga norint kažką pritaikyti sau, o ir skaitymas apie tai, kaip kažkas labai didžiuojasi savimi, ilgainiui pasidaro nuobodus.

  Nežinau kam galėčiau parekomenduoti tokią knygą. Gal tiems, kuriems patinka sėkmės istorijos? Man tai pirmoji knyga, kurios nereikia savo kolekcijoje.
 3. 20%
  Nepatiko. Kartojasi viskas. "F**k it" neskanu skaityt.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...