28%
28%

Faktų galia

ISBN kodas: 9786094663420, EAN kodas: 9786094663420

Factfulness

Anna Rosling Rönnlund, Hans Rosling, Ola Rosling

Vertinimas nėra galimas:
95% of 100
(įvertinimai 8)

SKU: 000000000002178174, EAN kodas: 9786094663420, ISBN kodas: 9786094663420, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 400, Leidimo metai: 2018-10-16, Formatas: 22,1x14,7x3,8, Knygyne: 15.99, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Daiva Vilkelytė

Ypatinga kaina 11,44 € Knygyne 15,99 €

Sutaupote 4,55 € (28%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

“Faktų galia/Factfulness” – pasaulinis bestseleris. Viena svarbiausių pastarųjų metų knygų, jau pakeitusi daugybės žmonių supratimą apie gyvenimą!
Šioje knygoje Visuomenės sveikatos mokslų profesorius, vienas įtakingiausių pasaulio žmonių, TED fenomenas Hansas Roslingas drauge su savo ilgamečiais bendradarbiais Anna ir Ola siūlo radikaliai naują požiūrio į pasaulį metodą. Jie išskiria dešimt dalykų, iškreipiančių mūsų požiūrį: mes labai linkę dalinti pasaulį į dvi dalis (“mes” ir “jie”), šiurpti nuo žiniasklaidos, kuri bando valdyti mus baimės kupinomis antraštėmis, neteisingai suvokti progresą (pasaulis eina vis blogyn).
Mūsų problema – jog mūsų supratimas apie pasaulį klaidingas, paremtas išankstiniais įsitikinimais ir pasenusia informacija. Todėl mums reikia factfulness.
Factfulness – tai duomenų naudojimo būdas, apie kurį nieko nežinojote: duomenys kaip terapija. Tai supratimas, veikiantis kaip proto ramybės šaltinis. Nes pasaulis nėra toks dramatiškas, kaip jums atrodo. 
H. Roslingo knyga „Faktų galia“ – tarsi statistika paremta paguoda visiems, kurie linkę pernelyg nerimauti. Skamba neįtikėtinai, tačiau tai tiesa. Autorius duoda mums žinių ir įrankius, kuriuos pasitelkę, galėsime nustoti skirstyti pasaulį į juodą ir baltą, kraupti dėl vis didėjančių grėsmių ir pamatyti, kad viskas yra visai kitaip ir daug geriau, nei manėme. 
Ši knyga apie pasaulį ir koks jis iš tiesų yra. Taip pat ši knyga – apie jus ir kodėl jūs (beveik visi, su kuriais kada nors susitikau) nematote pasaulio, koks jis yra iš tikrųjų. Knyga apie tai, kokių priemonių galite imtis, kad pasijustumėte pozityvesni, atsipalaidavę ir kupini vilties, kai iš cirko palapinės sugrįšite į pasaulį.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Jeigu daugiau pasaulio žmonių skaitytų tokias knygas, gal nustotų visi pergyventi dėl pasaulio pabaigos ir visų kitų idiotiškų dalykų, ypač šiais laikais, kai tikime viskuo ką mums bruka į galvas televizija.
 2. 100%
  Įdomi, mąstymo "klišes" keičiantis knyga apie statistinius duomenis ir jų teisingą interpretavimą.Labai verta dėmesio.
 3. 100%
  Nors skaitant pirmuosius skyrius atrodė, jog knyga moko perdėto optimizmo, šio jausmo nebeliko skaitant toliau ir gilinantis į faktais pagrįstas įžvalgas. Kalbama apie svarbiausias visuomenės problemas ir, nors pasaulyje vyksta daug blogų dalykų, daug kas sparčiai gerėja. Knygą tikrai verta perskaityti, nes joje pateikiami patarimai apie mus pasiekiančių žinių ir negandų vertinimą tikrai efektyvūs ir lengvi.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...