Feng Shui Devyni sėkmės keliai laimėtojams .

ISBN kodas: 9955082577, EAN kodas: 9789955082576

Feng Shui. Neun erfolgreiche Strategien fur Gewinner

Olivia Moogk

EAN kodas: 9789955082576, ISBN kodas: 9955082577, SKU: 000000000001100250, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Vokiečių, Puslapių skaičius: 160, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Vokiečių, Formatas: 16x21, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Vida Veronika Balvočienė

Ypatinga kaina
5,69 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Šioje knygoje feng shui nagrinėjama žvelgiant iš naujos perspektyvos - remiantis vadinamuoju bagua principu. Bagua - tai aštuonkampė forma, kurią sudaro devynios zonos. Skaitydami šią knygą galėsite susikurti devynių dvasinių zonų vaizdus: kaip esate susiję su išoriniu pasauliu, kaip jame įsikūrėte, kaip atrodote kitiems ir t.t. Ši knyga ne tik supažindins su dvasiniu feng shui, bet ir nurodys, kaip sąmoningai siekti sėkmės, gerinti sveikatą ir džiaugtis savo darbais. Ji taip pat padės užmegzti puikius ryšius su verslo partneriais, sukurti sveiką ir malonią darbo atmosferą, kad kiekvienas galėtų kūrybingai ir pažangiai dirbti.
 
“Linkiu Jums sėkmingai veikti ir įgyvendinti savo užmojus. Turėkite gyvenime tai, ko norite – gerą sveikatą, laimingą partnerystę, savo laimėjimų pripažinimą, gerus santykius šeioje, turtą, karjerą, laimingus ir sveikus vaikus, puikius santykius su aplinkiniais žmonėmis, laiko pailsėti ir džiaugtis gyvenimu.
Tegu ši knyga padės Jums eiti į visapusišką feng shui, tegu įkvėps, pažadins Jūsų jėgas ir gebėjimus Jūsų pačių ir visų žmonių gerovei” Autorė
 
Apie autorę:
 
Olivia Moogk, ilgus metus dirbdama feng shui srityje, užkariavo klientų širdis. Vidaus ligų gydytojos karjerą ji pradėjo anksti. Darbo reikalais buvo išvykusi į Kiniją, kur mokėsi tradicinės kinų medicinos (TKM). Čia ji suprato, kad patalpos, kuriose esame, neatsiejamos nuo mūsų sveikatos. Feng shui pakeitė visą jos gyvenimą.
Daugiau nei dešimt metų knygos autorė mokėsi pas geriausius pasaulio mokytojus ir sukaupė turtingą patirtį. Jos pamokos ir konsultacijos labai vertinamos ir mėgstamos.
Didžiųjų meistrų mokslo įkvėpta, 1998 m. ji įkūrė Tarptautinę feng shui mokslinių tyrinėtojų asociaciją. Tai buvo jos, kaip pirmosios europietės, siekis padėti užmegzti ryšius garsiausiems mokytojams ir visiems, norintiems tyrinėti šią sritį.
Jos išsilavinimas, konsultacinė ir mokslinė tiriamoji veikla pagrįsta didele meile žmogui ir gamtai. Ponios Moogk ir jos komandos tikslas – “motyvuoti, daryti žmones jautresnius ir vesti juos tokiu keliu, kad patys tobulėtų ir klestėtų”.
Knygos autorė – dažna ir laukiama viešnia radijuje ir televizijoje, “Beisedorf” firmoje ji reguliariai veda seminarus. Jos knygos “Didysis Feng Shui patarėjas”, “Grožio Feng Shui”, “Slaptieji Feng Shui simboliai”, taip pat su ja bendradarbiaujant išleista knyga “Vasaros nakties sapnai” yra labai populiaros.
 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...