5%
5%

FIZIKA. Učebnik dlia 7 klasa. Kniga pervaja

FIZIKA. Vadovėlis VII klasei. Pirmoji knyga

Vladas Valentinavičius, Zita Šliavaitė

SKU: 000000000003134716, EAN kodas: 9785430056193, ISBN kodas: 9785430056193, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Lietuvių, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 64, Leidimo metai: 2011-01-01, Formatas: 26x19,5x0,5, Leidykla: Šviesa , Vertėjas: Vladimiras Ovčinikovas

Ypatinga kaina 15,48 € Knygyne 16,29 €

Sutaupote 0,81 € (5%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

 

Vadovėlis pradedamas nuorodomis apie jo sandarą, naudojimosi juo būdus ir ypatumus. Šios nuorodos iliustruojamos būdingiausiais maketo fragmentais. Mokiniui mokytis padės atitinkama mokomosios medžiagos pateikimo struktūra. Dalyko turinys suskirstytas skyriais, o šie – skyreliais. Skyreliai padalyti į dar mažesnes dalis, turinčias savo antraštes. Kiekvieno skyriaus pradžioje aptariama, ko bus mokoma tame skyriuje – pateikiamas sąrašas reiškinių, sąvokų, dėsnių ir kt. Mokinys turi suprasti skyriaus nagrinėjimo uždavinius. Visi skyriai baigiami santraukomis – priminimais, ką reikėjo išmokti, kas tame skyriuje svarbiausia. Pakartoti skyriaus medžiagą ir kartu pasitikrinti savo žinias bei gebėjimus mokiniai galės atlikdami skyriaus pabaigoje pateiktas savikontrolės užduotis. Galbūt jos padės pasirengti kontroliniam darbui.
Sąvokos gvildenamos tokia tvarka, kad naujos žinios sietųsi su įgytomis anksčiau, kad dėsningumai būtų įrodomi tiek bandymais, tiek teoriškai, atsižvelgiant į jų pobūdį. Nagrinėjamus reiškinius stengiamasi parodyti esančius šalia mūsų, realiomis gyvenimo situacijomis. Pateikiama mokiniams gerai pažįstamos technikos pavyzdžių. Dėmesys skiriamas energijos taupymui, alternatyviems energijos šaltiniams, ekologinėms problemoms.
Bandymai parinkti tokie, kad juos būtų galima atlikti pačiomis paprasčiausiomis ir mokykloms prieinamomis priemonėmis. Kartu atveriamas kelias juos parodyti atitinkamomis sąlygomis ir naudojant sudėtingesnius prietaisus ar pasitelkiant šiuolaikines informacines technologijas. Taikant eksperimentinį metodą, mokiniams sudaromos galimybės kelti klausimus, kurti hipotezes, planuoti bandymus ir stebėjimus.
Daugelis skyrelių turi intarpą „Įdomu“. Ši medžiaga yra pagalbinė, padeda plačiau pažvelgti į skyreliuose gvildenamus klausimus. Ji turetų skatinti mokinius labiau domėtis fizika, vartyti enciklopedijas, žinynus ar ieškoti informacijos internete.
 
Dizainerė Kristina Jėčiūtė.
Dailininkė Vytautė Zovienė.
 
Vadovėlio komplektą sudaro:
• Vadovėlis. 1-oji ir 2-oji knyga
• Pratybų sąsiuvinis (P. Pečiuliauskienė, V. Valentinavičius, 2005 m.).
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...