20%
20%

Fondas

Foundation

Isaac Asimov

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 7)

SKU: 000000000002168189, EAN kodas: 9786094272387, ISBN kodas: 9786094272387, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 288, Leidimo metai: 2016-07-28, Formatas: 20x13,5x2,3, Knygyne: 13.29, Leidykla: Kitos knygos, UAB , Vertėjas: Birutė Lenktytė - Masiliauskienė

Ypatinga kaina 10,64 € Knygyne 13,29 €

Sutaupote 2,65 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

12 067-ieji Galaktinės Eros metai. Jau dvylika tūkstantmečių klesti gigantiška Galaktinė Imperija, vienijanti daugybę žmonių apgyvendintų planetų. Tačiau nepermaldaujami psichoistorijos dėsniai skelbia, kad netrukus prasidės kruvini tarpžvaigždiniai karai, planetos praras ryšį su Galaktikos centru ir užslinks barbariški laikai, truksiantys ilgiau nei trisdešimt tūkstančių metų.
Kad šis laikotarpis sutrumpėtų iki vieno tūkstantmečio ir jo padariniai nebūtų tokie katastrofiški, Imperijos žlugimą numatęs psichoistorikas Haris Seldonas įsteigia Fondą. Į Terminuso planetą, esančią pačiame Galaktikos spiralės pakraštyje, persikelia Seldono vadovaujami mokslininkai – jie padės žmonėms kurti naują imperiją...
 „Fondas“ – pirmas romanas iš Isaaco Asimovo septynių knygų serijos apie Fondą. Ši serija šiandien laikoma geriausiu visų laikų mokslinės fantastikos kūrinių ciklu.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Wow!!! Pateisino ir pralenkė visus lūkesčius. Dabar tik neįsivaizduoju kaip reikės sulaukti visų kitų leidimų.
 2. 100%
  Romanas – pasiilgusiems mokslinės fantastikos klasikos. Nepaisant, kad aprašoma 12 067-ieji Galaktinės Eros metai, žmonių savybės ir ydos lieka tos pačios - valdžios troškimas, pinigų ir aukso godulys.
 3. 100%
  Žinau, kad po kurio laiko šią knygą vėl paimsiu į rankas ir vėl perskaitysiu. Nes ir vėl buvau sužavėta Asimovo darbu, o kai kur net skaičiau šypsodamasi (dėl įvykių raidos). Visada paperka jo įvalgumas, taiklūs pastebėjimai bei pakišama nė viena mintis ilgesniam apmąstymui.
  Viskas prasideda nuo Seldono pranašystės, nors tai moksliškai apskaičiuota įvykių eiga, kurios nenorima priimti, traktuoja it išdavystę, blogų įvykių šaukimą, už tai jis bei jo naujas darbuotojas (vargšas kaimietukas matematikas atkeliauja į planetą naujam darbui ir iš karto įsipainioja į aštrius įvykius) įkalinami, apkaltinami, o vėliau suteikiama teisė rinktis - mirtis ar tremtis. Kaip ir galima numanyti - pesirenkama tremtis, antraip knyga baigtųsi net neprasidėjusi. Vietoj to atskleidžiamas Seldono įžvalgumas bei neleidžiama abejoti jo mokslu, kuris tikrai verčia žiūrėti skeptiškai, nors ir velniškai vilioja. Taip į galaktikos pakraštį iškeliauja tuntas mokslininkų, kad rengtų enciklopediją, tačiau viskas kur kas daugiau bei painiau. Tiesiog tobulai šokinėjama nuo vieno svarbaus veikėjo prie kito, nurodant kas tuo metu svarbu. Skanu iki paskutinės raidės.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...