ŽEMA KAINA

Food Pharmacy. Maisto farmacija

ISBN kodas: 9786094800108, EAN kodas: 9786094800108

Lina Nertby Aurell, Mia Clase

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

ISBN kodas: 9786094800108, EAN kodas: 9786094800108, SKU: 000000000002175752, Knygos formatas: Popierinė knyga, Puslapių skaičius: 184, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2018-03-20, Kalba, iš kurios versta: Švedų, Originalo kalba: Švedų, Formatas: 24,7x17,5x2,1, Vertėjas: Sigutė Radzevičienė, Leidykla: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

Ypatinga kaina
12,59 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Maistas – geriausias vaistas!
Kad valgant džiaugtųsi ne tik liežuvis, bet ir visas kūnas, švedų žurnalistės Lina Nertby Aurell ir Mia Clase, konsultuojamos garsaus mitybos specialisto, profesoriaus Stigo Bengmarko ir pasitelkusios nepamirštamą humoro jausmą parašė knygą apie žarnyno mikroflorą, gerąsias bakterijas ir uždegimus slopinantį maistą.
Prieš keletą metų autorės susidomėjo, kaip maistas veikia mūsų savijautą ir pasijuto... sutrikusios. Naujoji tyrimų patirtis, vienur – dieta 5:2, kitur – dieta LCHF, su gausiu mitybos ekspertų būriu vargiai leido laviruoti tarp visų patarimų bei patyrimų. Tad jos nutarė pačios viską išsiaiškinti.
Nors jau seniai žinoma, kad mūsų kūne gyvena trilijonai bakterijų, bet tik visai neseniai mokslininkai įžvelgė gausios ir sveikos žarnyno mikrofloros svarbą. Šiandien vis geriau suvokiame bakterijų, žarnyno mikrofloros ir geros savijautos ryšį. Žinoma, kad florą sudaro gerosios ir blogosios bakterijos ir kad pastarosios – potencialios ligų sukėlėjos. Gerosios ir blogosios bakterijos gali būti stipresnės arba silpnesnės, priklausomai nuo to, ką valgome.  O per didelis kiekis blogųjų bakterijų sukelia chronišką uždegimą.  
Šioje knygoje L. N. Aurell ir M. Clase kviečia mėgautis draugiškomis žarnyno bakterijomis, nuslopintu uždegimu, visiškai nauju požiūriu į maistą, sveika žarnyno mikroflora, stabiliu cukraus lygiu kraujyje ir galybe puikios energijos. Pateikdamos daug šmaikščių ir naudingų patarimų jos dalijasi niekur negirdėtais „superreceptais“.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Knyga, kurios nesinori giliai nukišti į kampą ir kurią vėl ir vėl atsiverčiu paskaitinėti. Tikras sveikos mitybos lobynas.
  2. 100%
    Nuostabi knyga,kuri turetu atsirasti kiekvieno lentynoje. Sveiko maisto mada turetu pakeisti suvokimas ir supratimas apie maisto reiksme musu kunui. Naudingos, moksliskai paremtos zinios perteikiamos lengvai ir su humoru.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...