20%
20%

Frankenšteinas Bagdade

Nėra Autoriaus

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 2)

SKU: 000000000002178125, EAN kodas: 9786099603315, ISBN kodas: 9786099603315, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 304, Leidimo metai: 2018-10-08, Formatas: 21,5x15x2,5, Knygyne: 17.29, Leidykla: Liūtai ne avys

Ypatinga kaina 13,84 € Knygyne 17,29 €

Sutaupote 3,45 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Šlamšto rankiotojas ir nuolat vietinėje kavinukėje besilankantis keistuolis Hadis iš griuvėsiais ir nuolaužomis nusėtų JAV okupuoto Bagdado gatvių surenka žmonių kūno dalis ir jas susiuva į vieną lavoną. Jo tikslas, bent jau pats taip teigia, kad valdžia atskiras kūno dalis pripažintų kaip žmones ir tinkamai palaidotų. Tačiau lavonui staiga dingus, per miestą nusirita šiurpių žmogžudysčių banga ir pasipila pranešimai apie klaikiai atrodantį nusikaltėlį, kurio nepakerta kulkos. Hadis greitai supranta sukūręs pabaisą, kuriai reikia žmonių kūno dalių, idant išgyventų; iš pradžių – prasikaltusių žmonių, vėliau – bet ko, kas tik pasitaiko jos kelyje. Premijas jau laimėjęs romanas parašytas Naujosios Bagdado literatūros žvaigždės (The New York Times): Frankenšteinas Bagdade atspindi siurrealią šiuolaikinio Irako realybę – įtampos kupiną siaubą, persipynusį su juoduoju humoru.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 80%
    5 negalėčiau duoti, per daug fantastikos elementų, nors knyga įdomi tuo, kad pasakoja realią Irako situaciją.
  2. 80%
    Negaliu knygos vertinti 5 žvaigždutėm, nes pradžia visai nesužavėjo, labai buvo sunku paimti knygą ir skaityti.. tačiau po 4 skyrių pajaučiau, kad visai idomu... Ne mano žanro knyga, kažkiek priminė knygą "Kvepalai. Vieno žudiko istorija" apie paslaptingą, miestelyje siaučiantį žudiką. Pirkdama šią knygą tikėjausi daugiau istorijos, faktų, tikrų išgyvenimų, Irako kultūros ir kt. Istorijos buvo, tačiau ji labai susipina su veikėjais, o vienas iš jų labai fantastinis tas truputi trikdė. Knygoje trūko nuoseklumo, ties kiekvienu skyriumi vis apie kitą veikėją pasakojama, o po poros vėl grįžtama prie vieno iš pagrindinių veikėjų. Tas truputį trikdė mane, tačiau kartu darė šią knygą labai įtraukiančia ir idomia, pabaigoj iš tiesų nesinorėjo knygos padėti į šoną. Skaitydama galvojau, kad truputi kosmosas, tačiau perskaičius supratau, jog buvo verta perskaityti.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...