20%
20%

FUTU.RE / Ateitis

Будущее

Dmitry Glukhovsky

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 8)

EAN kodas: 9786098127072, ISBN kodas: 9786098127072, SKU: 000000000002158933, Puslapių skaičius: 512, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Rusų, Leidimo metai: 2014-11-03, Formatas: 21x15x4, Knygyne: 13.09, Leidykla: Novelita, UAB , Vertėjas: Mikas Trečiokas

Ypatinga kaina 10,47 €
Knygyne 13,09 €

Sutaupote 2,62 € (20%)

Išparduota

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

KĄ PAAUKOTUM DĖL AMŽINO GYVENIMO?

Dar mums gyviems esant, bus padaryti atradimai, leisiantys žmonėms amžinai likti jauniems. Mirties nebėra. Mūsų vaikai niekada nemirs.
Sveiki atvykę į ateitį. Į pasaulį, kuriame gyvena amžinai jauni, visiškai sveiki ir laimingi žmonės.
Bet ar jie bus tokie kaip mes? Ar verta gimdyti vaikus, jei dėl jų teks atsisakyti nemirtingumo? Ar negalintiems turėti vaikų žmonėms reikia šeimos? Ar tiems, kurių kūnai nesensta, reikalinga siela?
Utopija „Ateitis“ – fantastinio romano „Metro 2033“ ir trilerio „Sutemos“ autoriaus Dmitrijaus Gluchovskio kūrinys, pasirodęs po penkerių metų tylos. Šio rašytojo knygos verčiamos į dešimtis užsienio kalbų, leidžiamos milijoniniais tiražais, ekranizuojamos Holivude. Tačiau nė viena neįtrauks jūsų taip, kaip „Ateitis“.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Ateitis, kurioje nėra mirties, ligų, visi jauni ir gražūs. Atrodo, jog viskas tobula, visi to laukiam. Tačiau visada yra tamsioji pusė. Pasaulis perkimštas gyvybių, už viską reikia mokėti, viskas ribota. Žmogiškumas kažkur dingęs. Belikęs tik gražus žmogaus fasadas, kaukės. Tai tamsi knyga, kurioje pilna smurto, nepagarbos, išsigimimo, prievartos. Tačiau be šito ir klausimų: nemirtingumas - tai sielos nebuvimas? savo gyvybė svarbesnė nei giminės pratęsimas? vidinis išsigimimas toleruojamas? Ir daug daugiau. Skaitai ir jauti visą emocijų vaivorykštę - nuo susižavėjimo naujovėmis, iki šleikštulio, pykčio, sukrėtimo. Įsirašau knygą į vieną geriausių bei mėgstamiausių.
 2. 100%
  Nuostabi knyga, priverčianti susimastyti apie ateitį, ir padedanti suvokti, kad tikrosios vertybės visada aktualios. Jeigu visuomenė ir bandytų tai paneigti, vis vien tektų atsigręžti atgal ir pripažinti klydus. Tai pirmoji mano skaityta šio autoriaus knyga ir tikrai ne paskutinė.
 3. 100%
  Gluchovski, tu genijus. Išlaikyti intrigą iki paskutinio knygos puslapio ne kiekvienas gali - jam pavyko. Skaityta ištisas valandas, prisiverčiant naktį eit miegot, o ryte - geriant kavą dar poros valandų kaip nebūta. Įtraukiantis romanas! Verta, tikrai verta! :-)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...