GERA KAINA

„Gaidžio“ baras

ISBN kodas: 9789955138020, EAN kodas: 9789955138020

The Rooster Bar

John Grisham

Vertinimas nėra galimas:
57% of 100
(įvertinimai 7)

SKU: 000000000002179528, ISBN kodas: 9789955138020, EAN kodas: 9789955138020, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 368, Viršelio tipas: Aplankas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-01-25, Formatas: 22x15x3,1, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Bronislovas Bružas

Ypatinga kaina
14,07 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

The New York Times bestselerių autorius John Grisham pristato naujausią teisinį trilerį, suteikiantį skaitytojams progą iš vidaus pažinti juridinę firmą, kuriai gresia bet kada žlugti. 

Markas, Todas ir Zola stojo į teisės mokyklą ketindami pakeisti pasaulį, norėdami jį paversti geresne vieta. Visi užsivertė sunkią paskolų naštą, kad galėtų baigti komercinę menkavertę mokslo įstaigą, kurios studijų kokybė tokia prasta, jog retas kuris absolventas išlaiko advokatūros egzaminą, ką jau kalbėti apie galimybes gauti padorų darbą. Mokykla tėra viena iš jų tinklo, priklausančio įtartinam Niujorko verslininkui, ribotos rizikos fondo savininkui, kuris, ne gana to, dar valdo studentams paskolas dalijantį banką. Ir tai išsiaiškinę visi trys suvokia, kad jie įtraukti į didžiąją teisės mokyklų aferą. 

Bet trijulei galbūt pavyktų rasti išeitį. Galbūt pavyktų išsisukti nuo gniuždančio įsiskolinimo, demaskuoti banką ir suktybes bei tuo pat metu užsidirbti kažkiek dolerių. Tačiau mėginant įgyvendinti savo planus pirmiausia reikėtų mesti studijas. Apleisti mokslus, kai iki diplomų teikimo lieka keli trumpi mėnesiai? Taip elgtis beprotiška, tiesa? Na, ir taip, ir ne...

Atsiliepimai

Žvalus, šelmiškas trileris... Grishamas rašo taip išradingai... Vienas malonumas.
The New York Times

Džiuginantis... Grishamas geriausiai pasirodo tada, kai gilindamasis į kartais abejotinas teisės ir bankininkystės etikos normas pasitelkia savo sardonišką humoro jausmą.
USA Today

Išmoningai papasakota istorija... teikianti pasitenkinimą ir, deja, pernelyg tikroviška.
The Washington Post
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 80%
  esu didelė J. Grisham knygų gerbėja, perskaičiusi bene visas jo parašytas knygas, bet perskaičius šią tokie dvejopi jausmai: ir patiko, ir tuo pačiu kažkuo ne. gal pati istorija, kad ne tokia "rimta", kaip kitose jo knygose, gal herojų paveikslai šiek tiek atstūmiantys. bet skaitėsi lengvai ir greitai, ir negaliu sakyt, jog neįtraukė.
 2. 60%
  Įdomi knyga, siužetas nuspėjamas.
 3. 60%
  Įdomi knyga, siužetas nuspėjamas, charakteriai atskleisti paviršutiniškai
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...