ŽEMA KAINA

Galybė

ISBN kodas: 9786094792229, EAN kodas: 9786094792229

The Power

Naomi Alderman

Vertinimas nėra galimas:
69% of 100
(įvertinimai 20)
Nominuota!

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002181133, ISBN kodas: 9786094792229, EAN kodas: 9786094792229, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 400, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-06-18, Formatas: 21x14,5x3,3, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė

Ypatinga kaina
11,04 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Ji atkragina galvą, atstato krūtinę ir paleidžia galingą smūgį tiesiai į jo kūno vidurį. Jo krūtinę vagoja raudonų randų upeliūkščiai, kyla kaklu. Ji padėtų ranką jam ties širdimi ir ją sustabdytų.

Merginos ir moterys visame pasaulyje viena po kitos atranda turinčios galią.
Pakanka vieno prisilietimo, kad sukeltų neištveriamą skausmą – ar net mirtį.
Staiga kiekvienas vyras žemėje susivokia beprarandąs kontrolę.

Išaušo Moterų era – tik kur šitai nuves?

Įelektrina! Šokiruoja! Pribloškia!
Margaret Atwood

Galybė yra mūsų epochos Tarnaitės pasakojimas.
Washington Post

Stulbinamai sukurtas pasaulis, kuriame seksizmas nuėjo priešinga kryptimi. Privalomas skaitinys kiekvienai moteriai ir kiekvienam vyrui.
Times

Kūrinys, kuris vos pasirodęs tapo klasika. Sunku suvokti, kad jis ligi šiol neegzistavo.
Joss Whedon

Naomi Alderman (Naomė Alderman, g. 1974 Londone) – britų rašytoja ir kompiuterinių žaidimų kūrėja. Ketvirtas autorės romanas Galybė, kurį rašydama ji dalijosi idėjomis su savo tuometine mentore rašytoja Margaret Atwood, laimėjo 2017 m. „Bailey’s Women’s Prize for Fiction“. Metų knyga jį paskelbė New York Times, Washington Post, LA Times, NPR, Entertainment Weekly. Romanas užkopė į pasaulinių bestselerių viršūnes ir yra išverstas į daugiau kaip 30 kalbų. Barackas Obama knygą paskelbė mėgstamiausiu 2017 m. kūriniu.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 20)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai patiko. Apie galimą ateitį, kurioje galią turės moterys.
 2. 100%
  Visiškai neįdomi knyga, kankinausi kol perskaičiau. Gal man per daug fantazijos buvo...
 3. 100%
  Pamenate G. Orwell’o “Gyvulių ūkį”, kuriame visa valdžia ir galia priklauso gyvuliams? Šįkart – moterims. Įsivaizduokite pasaulį, kurį valdo tik moterys. Fiziškai stiprios moterys, kurių visi vyrai prisibijo. Kodėl? Dėl jų turimų sruogų. Pirmiausia galią pajunta paauglės, o vėliau jos tą galią perduoda ir vyresnėms moterims. Pasaulis staiga pasikeičia kardinaliai – dabar moterys yra stiprioji lytis. Prieš jas daugiau nebus smurtaujama, jos vadovaus, jos kariaus.

  Knyga daugiausiai pasakojama keturių pagrindinių personažų lūpomis: Elės, vėliau pasivadinusios Motina Ieva, kietuolės Roksės, politikės Margo bei Tundės, vienintelio knygos vyro. Kiekvienas “Galybės” knygos personažas savaip įdomus, savaip žavintis, tačiau norėčiau išskirti vieną – Motiną Ievą, kuri įtikina kitas moteris, esanti lyg pranašė, tarsi Dievybė. Jos kultas mane piktino bei stebino, nes šiame pasaulyje visada lieka išgirsti tie, kurie kalba garsiau, kurie dažniau šmėžuoja socialiniuose tinkluose. Manau, kad daugybė knygos temų – tai rašytojos šiuolaikinio pasaulio ironizavimas. Kultai, socialinių tinklų žvaigždės, forumiukai bei visus vienijantis bruožas – galios troškimas. “Kada egzistuoja galia? Tik tą akimirką, kai ja pasinaudojama”, - teigiama knygoje. Skaitant ir perskaičius išgalvos vis nekrito mintis, kodėl visada, kai žmonės įgyja galią, jie nežino kaip su ja elgtis? Kodėl jie tampa apakinti galios? Klausimų daug, tačiau visi labiau retoriniai. „Galybė“ – tai kūrinys, kuris paliks įspūdį. Skaitosi lengvai, tačiau nėra tas, kurį padėjus bus lengva pamiršti. Jo norėsis vėl ir vėl. Skaitant galima pykti, stebėtis, o vėliau apie jį kalbėtis draugų rate. „Galybė“ – tai ironizuotas bei iškreiptas šiuolaikinio pasaulio veidrodis.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...