Gegužės MĖNESIO PASIŪLYMAS: Kristin Harmel „Užmaršties saldumas“

Visą gegužės mėnesį šiai knygai galioja speciali Knygų klubo kaina + NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje!

ROMANAS ĮKVĖPTAS TIKRŲ ISTORINIŲ FAKTŲ

Trisdešimt šešerių Houpė Makena-Smit jau nesistebi blogomis naujienomis. Jos motina mirė nuo vėžio, vyras paliko ją dėl jaunos merginos, banko sąskaita tuščia. Jau seniai atsisakiusi svajonės tapti teisininke, Houpė stengiasi išlaikyti žlungančią šeimos kepyklėlę ir auginti maištingą paauglę dukterį.

Houpės močiutė, kilusi iš Prancūzijos, penkiasdešimt metų džiuginusi Menkių kyšulio gyventojus ir svečius savo kepiniais, pamažu praranda atmintį. Tačiau retą prašviesėjimo valandą ji supranta, kad jei nepapasakos Houpei apie praeitį, jos taip ilgai saugotos paslaptys nukeliaus užmarštin.

Houpė apsilanko Paryžiuje, ir palengva ims aiškėti paslaptys, užkoduotos močiutės pasakose. Houpė sužino apie Holokaustą, apie žmonių troškimą gyventi, kai pasaulis buvo išprotėjęs. Jai tereikia rasti krislelį drąsos ir tikėti, kad Dievą galima rasti visur, netgi pyragaityje.

Harmel meistriškai įtraukia skaitytoją į prisiminimus apie kartų kovą už išlikimą. Knygoje pateikti kepinių receptai leidžia skaitytojams patiems geriau pajusti saldų Houpės kelionės skonį.
„Publishers Weekly“ 

Kraunama...

Patiks, jei patiko:

Kraunama...