Gera mergaitė netaps turtinga

ISBN kodas: 9955242310, EAN kodas: 9789955242314

Nice Girls Don't Get Rich

Lois P.Frankel, Ph. D.

(įvertinimas 1)

EAN kodas: 9789955242314, ISBN kodas: 9955242310, SKU: 000000000001102098, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 284, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2006-09-01, Formatas: 14,4x19,8, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Rita Vidugirienė

Ypatinga kaina
6,50 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Ši knyga skiriama kiekvienai moteriai, dirbančiai per daug, gaunančiai per mažai ir, regis, niekada nesulauksiančiai finansinės sėkmės. Tikiuosi, sklaidydama šiuos puslapius pasisemsite drąsos ir išminties, padėsiančios rasti kelią į turtingą gyvenimą – kad ir kaip jį suprastumėte.
Lois P. Frankel, Ph. D.
Kita bestselerio „Gera mergaitė – ne profesija: 101 klaida, žlugdanti moterų karjerą“ autorės dr. Lois P. Frankel knyga byloja: kaip nėra vieno vienintelio dalyko, trukdančio padaryti karjerą, lygiai taip pat nėra vienos išskirtinės priežasties, kuri neleistų tapti turtingai.
Sudėjus specialistų patarimus, kaip moterims tapti finansiškai stiprioms, ir autorės pastabas iš asmeninių tyrimų, patirties ir praktikos, knyga „Gera mergaitė netaps turtinga“ bus parankus vadovas, kuris tikrai padės atsikratyti „geros mergaitės“ sindromo, paskatins kitomis akimis pažvelgti į pasaulį ir savo santykį su pinigais, atskleis klaidas, trukdančias kloti finansinius pamatus, o svarbiausia – leis pasijusti brandžiomis, protingomis, gabiomis ir savo vertę žinančiomis moterimis.
 
Apie autorę
Filosofijos daktarė Lois P. Frankel yra Tarptautinės karjeros konsultantų korporacijos Kalifornijoje prezidentė. Tai tarptautinį pripažinimą pelniusi specialistė elgsenos darbe ir moterų galimybių klausimais. Ji konsultuoja tokias garsias bendroves kaip „Walt Disney Company“, „Warner Bros“, „AlliedSignal Aerospace“, „Miller Brewing Company“ ir kt. Jos naujausia knyga „Gera mergaitė – ne profesija: 101 klaida, žlugdanti moterų karjerą“ („Nice Girls Don’t Get the Corner Office: 101 Unconscious Mistakes Women Make That Sabotage Their Careers“) Jungtinėse Amerikos Valstijose tapo ypač populiari ir gerai perkama. Lois. P. Frankel, Amerikos psichologų asociacijos, Nacionalinės lektorių asociacijos ir Žmogiškųjų išteklių valdybos draugijos narė, profesionali psichoterapeutė, Pietų Kalifornijos universitete įgijusi psichologinio konsultavimo daktaro laipsnį. Įsikūrusi pietinėje Kalifornijos dalyje, ji gyvena įdomų ir turtingą gyvenimą, darydama tai, kas jai labiausiai patinka – rašo knygas, konsultuoja klientus, užsiima sodininkyste ir žaidžia tenisą.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...