ŽEMA KAINA

Gerasis šunelis Bo. Širdis visada parves namo

ISBN kodas: 9786090150269, EAN kodas: 9786090150269

Home Is Where the Heart Is

Cam Higgins

ISBN kodas: 9786090150269, EAN kodas: 9786090150269, SKU: 000000000001112991, Puslapių skaičius: 128, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2022-03-14, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 19,8x14,3x1,5, Knygyne: 8.39, Vertėjas: Mindaugas Eidimtas, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
5,03 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Cam Higgins „Gerasis šunelis Bo. Širdis visada parves namo“ 1 dalis     
Vaikams nuo 5 metų

Susipažinkite – tai Bo Deivisas!
Jis – išdykęs, bet labai geras šunelis, turintis auksinę širdį.
Bo papasakos apie visus savo draugus, nuotykius ir išdaigas: kaip kvailioja, laksto, voliojasi purve ir auklėja šeimininkus.  
Vieną dieną šunelis pameta savo pakabutį. Jis labai brangus – ant jo užrašytas Bo vardas ir adresas, kad visada rastų namus. Ar pavyks Bo surasti savo pakabutį? Ar kiti ūkio gyvūnai jam padės?
Serija ,,Gerasis šunelis Bo“ skirta skaityti pradedantiems vaikams. Knygos parašytos lengvai ir žaismingai, o kone kiekviename puslapyje yra paveikslėlių!

„Gerasis šunelis Bo. Širdis visada parves namo“:
  • moko gerumo ir su visais elgtis gražiai;
  • ugdo empatiją ir padeda suprasti gyvūnų poreikius;
  • prajuokina, nes čia daug humoro ir juokingų situacijų;
  • žavi šauniomis iliustracijomis;
  • pritaikyta skaityti pradedantiems vaikams: nesudėtingas tekstas, trumpi skyreliai.

Cam Higgins savo pirmąją knygą apie katę, kuri gyveno alėjoje, parašė būdama aštuonerių. Vaikystėje autorė mėgo lankytis kaimyniniame ūkyje, kur stebėdavo visus gyvūnus. O dabar rašytoja su vyru ir dviem vaikais gyvena Niujorke bei augina labai išdykusią šunytę Lailą. Ir iki šiol tebemėgsta rašyti apie gyvūnus. Ši knyga – puikus to įrodymas!

Ariel Landy žinojo, kad nori būti iliustruotoja, vos tik išmoko iš mėlynos linijos nupiešti dangų. Augo Bostono provincijoje, kur ją supo spalvinimo knygelės ir kreidelės, o dabar ji iliustruoja išdaigų ir nuotykių kupinas knygas, tokias kaip ši, savo namuose Prancūzijoje, kur gyvena su vyru ir šunimi Sidu.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...